02.01.2014. 08:00

Līdz pirmajim gūtajiem vārtiem līdzjutējiem nācās gaidīt gana ilgi - spēles 34.minūtē rezultātu atklāja Red Wings zviedru veterāns Daniels Alfredsons, pretuzbrukumā pēc tautieša Henrika Zeterberga piespēles pārspējot Džonatanu Bernjē. Līdz otrās trešdaļas noslēgumam detroitiešiem bija vairākas labas iespējas starpību palielināt, kas netika izmantotas, toties vārtus guva Toronto - 37 sekundes pirms trešdaļas beigu sirēnas ripu no gaisa vārtos trieca Džeimss van Reimsdaiks.

Arī trešo periodu sekmīgāk sāka Maple Leafs, kad pēc kapteiņa Diona Fanefa metiena Tailers Bozaks vārtu priekšā mainīja ripas lidojuma virzienu un Toronto jau vadībā ar 2:1. Pēc zaudētajiem vārtiem aktivizējās Detroita, visiem spēkiem cenšoties atgūt zaudēto. Tas izdevās spēles 55.minūtē, kad Džastins Abdelkaders no vārtu priekšas panāca 2:2. Sekoja papildlaiks, kura izskaņā pa labai iespējai bija katram klubam, tomēr uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos. Pirmajās divās sērijās ar precīziem metieniem izcēlās Pavels Dacjuks un Džofrijs Lupuls, bet izšķirošo bullīti realizēja Maple Leafs otro vārtu autors Bozaks, nodrošinot panākumu Toronto.

Par mača labāko hokejistu atzina uzvarētāju vārtsargu Bernjē - 25 gadus vecais kanādietis atvairīja 41 metienu.