11.12.2015. 10:57
Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis guva 13 punktus NBA spēlē pret Sakramento „Kings”, kamēr viņa pārstāvētā komanda Ņujorkas „Knicks”, lai arī spēja atspēlēties no 19 punktu deficīta, piedzīvoja zaudējumu ar 97:99. Ņujorkai bija laba iespēja izraut uzvaru, taču pēdējās sekundēs Karmelo Entonijs netrāpīja potenciālo uzvaras metienu, kā arī netika pie soda metieniem.Kristaps Porziņģis pēc vakar nospēlētajām tikai 13 minūtēm šonakt laukumā pavadīja 34 minūtes, kuru laikā guva 13 punktus (1p. 4/5, 2p. 3/9, 3p. 1/2), kā arī savāca septiņas atlēkušās bumbas. Viņam produktīva spēle arī citos statistikas rādītājos, proti, trīs bloki, divas rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas bumbas, taču arī četras piezīmes un trīs kļūdas. Spēli Porziņģis pabeidza ar +/- rādītāju mīnus divi.

Egils Broks 2015-12-11 10:57

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029