16.11.2015. 08:49
Pie kārtējā panākuma NHL regulārajā čempionātā svētdien tika Ņujorkas Rangers komanda - līgas līderi savā laukumā ar 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) apspēlēja Toronto Maple Leafs, uzvaras vārtus gūstot mača pēdējā minūtē. Šī Rangers hokejistiem bija jau devītā uzvara pēc kārtas, tādējādi viņi pirmie līgā sasnieguši 30 punktu robežu.

Pirmie vārtus spēles pirmās trešdaļas izskaņā gan guva viesi no Toronto, tomēr pašā otrās perioda ievadā Rangers panāca 1:1, bet spēles 34.minūtē Dereks Stepans ar metienu no laukuma centra apļa jau vadībā izvirzīja mājiniekus. Toronto uzbrukuma līderis Džofrijs Lupuls gan vēl šajā pat periodā panāca 2:2.

Trešā perioda pirmajās minūtēs komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet izšķirošo ripu vien 54 sekundes pirms pamatlaika beigām viesu vārtos raidīja Rangers norvēģu uzbrucējs Matss Zukarello, kuru atzina par šīs spēles spožāko zvaigzni. Viņš bija pirmais pie šosezon ļoti neveiksmīgi spēlējošā Toronto vārtsarga Džonatana Bernjē atsistās ripas. Bez gūtiem vārtiem Cukarello kontā arī divas piespēles, turklāt norvēģis šosezon ir Rangers rezultatīvākais hokejists (9+9).

Zīmīgi, ka Rangers deviņos mačos pēc kārtas nebija uzvarējuši jau 42 gadus jeb kopš 1972./1973.gada sezonas. Pēdējās 13 spēlēs komandas rēķinā ir 11 panākumi. Komandas 18 mačos zaudētās 32 ripas arīdzan ir labākais rādītājs NHL šajā sezonā.

Citā spēlē pašreizējie Stenlija kausa īpašnieki Čikāgas Blackhawks savā laukumā ar 4:1 uzvarēja Kalgari Flames. Pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei uzvarētāju labā Patrikam Keinam un Marianam Hosam, bet Skots Dārlings vārtos atvairīja 25 viesu metienus. Ar 21 punktu 18 mačos Čikāga gan ir vien sestā Rietumu konferencē.

&lt;/iframe<span id="XinhaEditingPostion"></span> &lt;/p&gt; &lt;p&gt; &lt;/p&gt;

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161