19.06.2015. 11:48
Parādē Čikāgas ielās ceturtdien tika svinēts vietējās «Blackhawks» komandas panākums, kas trešo reizi sešu gadu laikā triumfējusi Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Finālsērijas sestajā mačā pirmdien «Blackhawks» ar 2:0 savā laukumā pieveica Tampabejas «Lightning» komandu, sērijā triumfējot ar 4-2.

Pastāvēšanas pirmajos 82 gados «Blackhawks» komanda kausu bija ieguvusi trīs reizes, bet tagad to papildus paveikusi 2010., 2013. un 2015.gadā.

Savu komandu sveikt ielās esot devušies aptuveni divi miljoni Čikāgas iedzīvotāji un fani.

«Man kā «Blackhawks» fanam visa mūža garumā tas liekas neticami,» paudis Čikāgā dzimušais vienības rezerves vārtsargs Skots Dārlings.

Svinības sākās jau ceturtdienas rītā netālu no vienības mājas spēļu arēnas «United Center», bet noslēdzās ar gājienu uz amerikāņu futbola stadionu «Soldier Field», kurā ir vietas 61 500 skatītājiem.

«Kas par komandu, kas par pilsētu,» uzrunā faniem pauda vienības aizsargs Dankans Kīts, kurš tika atzīts par izslēgšanas spēļu vērtīgāko spēlētāju. «Nav nekas skaistāks par kausa iegūšanu savā laukumā jūsu priekšā, draugi.»

Īpaši skaļas ovācijas skatītāji veltīja diviem vienības veterāniem - karjeru noslēdzošajam somam Kimo Timonenam, kurš kausu ieguva pirmoreiz karjerā, un slovākam Marianam Hosam.

Tāpat pasākumā tika sveikti gan «Blackhawks» leģendārākie agrākie spēlētāji, gan pieminēts arī ekipējuma menedžeris Klints Reifs, kurš decembrī izdarīja pašnāvību.Latvijas Treneru tālākizglītības centrs Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties