18.06.2018. 16:52

Mača sākumā dienvidkorejieši ieguva pāris standartsituāciju iespējas, taču soda laukumā līdz labiem sitieniem netika. Pakāpeniski iniciatīvu pārņēma zviedri, kuri savā īpašumā ieguva bumbas kontroli. 18. minūtē uzbrukumam pieslēdzās Grankvists, kuram izdevās ātra saspēle pa zemi ar Markusu Berju - izskaņā Grankvistam ar lielisku izklupienu sitienu izpildīt neļāva Jongvons Kims. Divas minūtes vēlāk pa vārtiem sita jau pieminētais Berjs, bet bumbu droši tvēra labu puslaiku aizvadījušais Dienvidkorejas vārtsargs Hjunvu Čo.Dienvidkorejas rindās pāris reižu individuālo meistarību nodemonstrēja Hinmins Sons, kuram gan palīgi neatradās, tādējādi pirmajās 45 minūtēs dienvidkorejiešiem neviena laba momenta nebija. Tāds gan bija zviedriem - puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē pēc centrējuma no labās malas nedaudz pāri vārtiem ar galvu sita Viktors Klāsons. Zviedrija kopumā izskaņā spēja izdarīt spiedienu uz pretinieku vārtiem, tomēr rezultāts uz tablo nemainījās.Otrā puslaika sākumā, atrazdamies soda laukuma pusaplī, no labas pozīcijas pagalam neprecīzi sita Ēmils Fošberjs, bet dažas minūtes vēlāk korejieši pēc centrējuma atbildēja ar Čačhola Ku bīstamu sitienu ar galvu. Komandas apmainījās vēl vairākām iespējām, bet 64. minūtē uz korejiešu vārtiem tika piespriesta pendele. Uz maiņu iznākušais Minvu Kims soda laukumā aizķeksēja Klāsonu, un salvadoriešu tiesnesis Hoels Agilars sākotnēji ļāva spēlēt, taču pēc korejiešu pretuzbrukuma devās skatīties video un atkārtojumā ieraudzīja, ka tieši Klāsons divcīņā bija ātrāks, nevis korejietis spēlējis bumbā. Pendeli pārliecinoši realizēja izlases kapteinis Grankvists (1:0). Kompensācijas laikā korejiešiem bija lieliska iespēja izraut neizšķirtu, tomēr Hičans Hvans ar galvu no astoņiem metriem netrāpīja vārtu rāmī.Zviedrija – Dienvidkoreja 1:0 (0:0)Vārti: Grankvists 65' (11m)Brīdinājumi: Klāsons - Š. Kims, HvansZviedrija: Ūlsens – Lustigs, Jansons, Grankvists, Augustinsons – Fošberjs, Ēkdals (Hiljemarks 71'), Lāšons (Svensons 81'), Klāsons – Toivonens (Telīns 77'), BerjsDienvidkoreja: Čo – Paks (M. Kims), J. Kims, Jans, J. Lī – Ku (S. Lī 73'), Ki, Č. Lī – Sons, Š. Kims (Čuns 66'), HvansGalvenais tiesnesis: Hoels Agilars (Salvadora)