05.05.2014. 19:58
Šodien zaudējumu VTB līgas izslēgšanas spēļu turnīra astotdaļfināla mačā piedzīvoja Gundara Vētras un Mārtiņa Zībarta trenētā Sanktpēterburgas ''Spartak'', kas Ļubercos ar rezultātu 57:74 piekāpās vietējai ''Triumph''. Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts (1-1), bet izšķirošais mačs notiks jau rīt.

Mačs latviešu treneru vadītajai komandai iesākās ļoti nelabvēlīgi - pirmajās desmit minūtēs uz tablo iegūts 11 punktu deficīts, kas ļāva atraisīties mājinieku līderim Korijam Higinsam. ''Spartak'' centieni atspēlēties mērķi nesasniedza - tuvāk par mīnus trīs pietuvoties neizdevās, bet pamatlaika noslēdzošajās minūtēs Vētra laukumā sūtīja spēlētājus, kuri pirms tam spēlēja minimāli. Cīņai noslēdzoties, rezultāts uz tablo 74:57 par labu ''Triumph''. Zīmīgi, ka identisks rezultāts tika fiksēts pirmajā spēlē, komandām esot mainītās lomās.

Ļubercu ''Triumph'' rindās produktīvākais ar 17 punktiem, piecām piespēlēm un trim pārtvertām bumbām bija amerikāņu uzbrucējs Korijs Higinss, bet ''Spartak'' labā 12 punktus guva amerikānis Stīvs Bērts. ''Spartak'' katastrofāli izpildīja soda metienus (8/17), pieļāva 18 kļūdas (mājiniekiem 14) un piezīmju problēmu dēļ bija spiesti meklēt aizvietotājus Jaroslavam Koroļevam un Džaredam Homanam. ''Triumph'' panākumu bez Higinsa sekmēja arī Džeremijs Čapels (10p.) un Jevgēņijs Voronovs (13).

Sērijas uzvarētājs tiks noskaidrots jau rīt Ļubercos, bet šī pāra uzvarētāju nākamajā kārtā sagaida tikšanās ar Viļņas ''Lietuvos Rytas''.

Triumph - Spartak 74:57 (19:8, 19:21, 26:19, 10:9)

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ