29.01.2016. 20:39
„Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē šovakar līdervienība „Ventspils” savā laukumā ar 102:68 pārspēja turnīra pastarīti „Ogri/Kumho Tyre”, kam tas bija jau 14. zaudējums pēc kārtas.

"Ventspils" un "Ogre/Kuhmo Tyre" šosezon jau bija tikušās divas reizes un abās spēlēs ventspilnieki bija izcīnījuši pārliecinošas uzvaras - 6. oktobrī mājās ar 104:51, bet 19. decembrī Ogrē ar 118:71.

Tāpat kā abās iepriekšējās tikšanās reizēs arī šovakar ventspilnieki neatstāja cerības ogrēniešiem. Pirmajā ceturtdaļā mājinieki pakāpeniski palielināja pārsvaru, kas pēc nospēlētām desmit minūtēm bija 12 punkti (26:14). Otrās ceturtdaļas pirmajā pusē „Ventspils” veica izrāvienu 20:4 un panāca jau +28 (46:18), bet puslaika izskaņā pārsvars pat pārsniedza 30 punktus (57:26).

Arī spēles otrajā daļā ventspilnieki turpināja dominēt un palielināt pārsvaru. Trešo ceturtdaļu laukuma saimnieki sāka ar 10:0 spurtu, kas ļāva iegūt jau 40 punktu pārsvaru (71:31), bet pirms pēdējām desmit minūtēm „Ventspils” bija +45 (89:44). Ventspilniekiem arī šajā mačā izdevās sasniegt 100 gūto punktu robežu, tomēr pēdējo ceturtdaļu uzvarēja „Ogre/Kumho Tyre”.

„Ventspils” komandai šī bija otrā uzvara pēc kārtas, kas sekojusi zaudējumam Valmierā, bet LBL debitanti „Ogres/Kumho Tyre” basketbolisti cieta jau 14. zaudējumu pēc kārtas, lai gan sezonas sākumā ogrēniešu bilance bija ļoti solīda 3-4. Pēdējo uzvaru Ogres klubs izcīnīja 7. novembrī.

„Ventspils”: Viginss 15 (8 atl.b.), Peiners 15, Gulbis 14 (7 atl.b.), Pitss 13 (4 kļūdas), Mičels 13 (6 rez. piesp.), Gražulis 11, Lomažs 11, Šeļakovs 5 (7 atl.b.), Ate 5.„Ogre/Kumho Tyre” Brūkss 15 (7 atl.b.), Hlebovickis 13 (7 atl.b.), Bēts 10, Apsītis 9, Kellijs 8 (6 rez. piesp., 6 kļūdas), Jansons 4, Rudzītis 4, Lasmanis 3, Strauts 2, Kokins.