17.05.2012. 22:12
Pirmajā spēlē pēc galvenā trenera Sergeja Podpalija atlaišanas ceturtdien pagājušās sezonas Latvijas čempionvienība FK «Ventspils» savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Rīgas «Skonto» futbolistiem.

Reālākā iespēja uzvarēt šajā cīņā bija «ventspilniekiem», bet 57. minūtē Federiko Martiness nerealizēja 11 metru soda sitienu, ko atvairīja Germans Māliņš.

Kā ziņots, «Ventspils» komanda par Podpalija atlaišanu paziņoja spēles dienā. Viņa amatu ieņems bijušais Latvijas izlases pussargs Jurģis Pučinskis, kurš jau vairākus gadus strādā kluba sistēmā.

Citā svarīgā spēlē «Liepājas metalurga» komanda ar 2:0 (2:0) izbraukumā pieveica FK «Jūrmala» futbolistus. Abus vārtus šajā mačā jau pirmajā puslaikā guva Vladimirs Kamešs.

Tikmēr pēdējā 11. kārtas spēlē čempionāta pastarīši «Metta»/LU komanda savā laukumā ar 0:3 (0:3) piekāpās Rīgas «Daugavai».

Arī šajā duelī visi vārti tika gūti pirmajā puslaikā - jau pirmajā minūtē Toms Mežs ar tālsitienu pārspēja kļūdu pieļāvušo «Metta»/LU vārtsargu Kristers Putniņš, vēlāk rezultātu dubultoja Vitālijs Ziļs, bet trešos vārtus guva Kristaps Priedēns, ieraidot bumbu savos vārtos.

Kā ziņots, pirmās divas šīs kārtas spēles notika trešdien, kad vēl viena turnīra debitante JPFS/FK «Spartaks» savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (0:0) ar pašreizējo līdervienību Daugavpils «Daugavu», bet FK «Gulbene» izbraukumā ar 1:0 (1:0) pieveica FK «Jelgava» komandu.

Kopvērtējumā līderpozīciju ar 22 punktiem 11 spēlēs saglabā Daugavpils «Daugava», tai ar 20 punktiem negaidīti seko JPFS/FK «Spartaks», trešā ar 18 punktiem desmit cīņās ir «Skonto» komanda, bet pa 16 punktiem attiecīgi deviņās un desmit spēlēs tagad izcīnījušas «Liepājas metalurgs» un «Ventspils» komandas.

13 punkti desmit spēlēs ir «Jūrmala» komandai, bet «Gulbene» ar 12 punktiem IR septītajā vietā. Uz astoto vietu ar 11 punktiem pakāpās Rīgas «Daugava», tai ar desmit punktiem seko «Jelgava», bet «Metta»/LU komanda tikusi pie sešiem punktiem.