05.02.2017. 18:10

Pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars bija Velsai, taču tikt pie kārotā piezemējuma tā arī neizdevās. Itālija aizsardzībā spēlēja ļoti pašaizliedzīgi, brīžiem pārkāpjot arī noteikumus, taču velsieši tikai vienu no pārkāpumiem pārvērta punktos.

Uzbrukumā Itālijas izlase galvenokārt paļāvās uz saviem uzbrucējiem, kas, apliecinājuši savu pārākumu grupu cīņā, arī bumbas nešanā bija pārāki par velsiešiem. Spēles 29. minūtē piezemējumu guva Eduardo Gori, savukārt Karlo Kana no ļoti ērtas pozīcijas iesita realizāciju, panākot 7:0. Halfpenijs uz to atbildēja ar trim punktiem, taču puslaika pašā izskaņā Itālija bija ļoti tuvu tam, lai gūtu vēl vienu piezemējumu. Velsas aizsardzība bija uzdevumu augstumos un pirmo puslaiku noslēdza vien ar četru punktu deficītu.

Otrajā puslaikā Velsa atrotīja piedurknes un jau ar pirmajām minūtēm uzspieda sev vēlamo spēles ritējumu. Itālijai ļoti daudz nācās spēlēt aizsardzībā, kas paņēma daudz spēka un resursu. Vispirms Halfpenijs ar vairākiem precīziem soda sitieniem panāca Velsai vadību (7:12), bet spēles pēdējās 20 minūtēs tika gūti arī trīs piezemējumi. Džonatans Deivīss un Liams Viljamss izmantoja Velsas 10 minūšu vairākumu, bet Džordžs Norts 78. minūtē ar individuālu reidu pielika spēlei izsaukuma zīmi - 7:33.

Pašā mača izskaņā Liamam Viljamsam bija iespēja gūt ceturto piezemējumu un izraut savai komandai bonusa punktu, taču viņam pietrūka dažu centimetru. Par spīti blāvam sniegumam, Velsa turnīru tomēr sākusi ar uzvaru.

Piezemējumi: Gori 29' - Dž. Deivīss 61', L. Viljamss 67', Norts 78'Realizācijas: Kana 30' - Halfpenijs 62', 69', 79'Soda sitieni: nav - Halfpenijs 36', 46', 53', 56'

Pateicoties lielākai rezultāta starpībai, līdere pēc pirmās kārtas ir Velsa. Taču jau pēc nedēļas to sagaida smags pārbaudījums, kad savā laukumā Kārdifā būs jāuzņem Anglija.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA