17.03.2014. 12:40
Aizvadītās nedēļas nogalē Olimpiskā centra „Ventspils” vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas atklātais ziemas čempionāts un kausa izcīņa virves vilkšanā. Sacensībās triumfēja vietējais "Velkonis", informē pasākuma organizatori.

Sacensībās piedalījās ne tikai Latvijas komandas, bet arī ciemiņi no Lietuvas (Klaipēda, Kuršenai un Paņeveža).

Latvijas atklātajā ziemas čempionātā svara kategorijā līdz 700 kg piedalījās 8 komandas un par uzvarētājiem kļuva Ventspils "Velkoņa" komanda, otrajā vietā tika Ozolnieku "Ozoli", bet trešie palika Ažuolas (Paņeveža, Lietuva).

Svara kategorijā līdz 640 kg piedalījās 9 komandas un par uzvarētājiem kļuva "Velkonis 1", otrajā vietā "Velkonis 2", bet trešie Ozolnieku "Ozoli".

Jauniešiem U-18 vecuma grupās svara kategorijā līdz 560 kg par uzvarētājiem kļuva "Mustangs" (Jēkabpils), otrie bija Saldus, bet trešajā vietā Kuršeniai (Lietuva).

Otrajā sacensību daļā tika izcīnīti Olimpiskā centra „Ventspils” dāvātie kausi un balvas. Interesantais sacensību formāts solīja patiešām aizraujošas cīņas, jo vienīgais kas ierobežoja komandas bija kopējais svars, kurš nedrīkstēja pārsniegt 560 kg, bet komandas dalībnieku skaits palika treneru un pašu sportistu ziņā.

Kopumā kausa izcīņā piedalījās 14 komandas un par uzvarētājiem kļuva "Velkonis1", otrajā vietā "Velkonis 2", bet trešie "Ozoli".

Izmantotie resursi:Ventspils.lv

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413