12.04.2015. 22:01
Latvijas vicečempione basketbolā VEF Rīga, turpinot cīņu par vietu VTB Vienotās līgas izslēgšanas spēlēs, svētdien ar rezultātu 78:62 (16:12, 20:19, 21:13, 21:18) savā laukumā uzvarēja Somijas klubu Loimā Nilan Bisons.

Līdz ar to rīdzinieki pārtrauca četru zaudējumu sēriju Vienotās līgas mačos, saglabājot cerības uz dalību sacensību ceturtdaļfinālā.

Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgi, bet otrajā VEF Rīga veica pirmo izrāvienu, gūstot sešus punktus pēc kārtas un panākot 28:20. Tomēr somi iemeta divus tālmetienus un panāca izlīdzinājumu 30:30, bet pēc puslaika VEF Rīga tomēr bija priekšā ar 36:31.

Trešās ceturtdaļas otrajā pusē VEF Rīga no 44:40 panāca 57:44, bet pēdējā desmitminūtē, neskatoties uz Somijas pārstāvju realizētajiem tālmetieniem, noturēja uzvaru.

Rezultatīvākais VEF Rīga komandā ar 18 punktiem bija Džeralds Robinsons, 13 punktus iemeta Mareks Mejeris, bet pa 11 punktiem guva Roberts Loverijs un Ronalds Zaķis, kura kontā arī astoņas bumbas zem groziem.