27.11.2013. 21:07

«VEF Rīga» un Tallinas «Kalev/Cramo» 78:67 (18:13, 37:29, 53:50). Bajramovičs 18 (6 atl.b.), J. Bērziņš 17, Brauns 15 (6 rez. piresp., 4 kļūdas), Nikss 7 (5 atl.b.), Janičenoks 6, Strēlnieks 5, Robinsons 4, A. Bērziņš 4, Jahovičs 2; Moldovjanu 16 (7 atl.b.), Veidemans 14, Elegārs 12 (9 atl.b.).

Pirmajā ceturtdaļā «Vefiņam» izdevās piespiest pretiniekus kļūdīties piespēlēs un veikt sarežģītus metienus, kas ļāva ceturtdaļas beigās iekrāt astoņu punktu pārsvaru (18:10). Otrās ceturtdaļas vidū «Kalev/Cramo» guva septiņus punktus pēc kārtas un panāca neizšķirtu (22:22), bet tam sekoja «VEF Rīga» atbildes spurts 9:0 un Latvijas čempioniem bija jau +9 (31:22).

Trešās ceturtdaļas sākumā «VEF Rīga» panāca jau 12 punktu pārsvaru (41:29), tomēr ceturtdaļas vidū Igaunijas čempioni guva astoņus punktus pēc kārtas un pietuvojās līdz 44:42. Pirms pēdējām desmit minūtēm Latvijas komandai bija tikai +3 (53:50), bet pēdējo ceturtdaļu «Vefiņš» sāka ar 15:2 izrāvienu, no kura viesi vairs nespēja atspēlēties, lai gan divas minūtes līdz mača beigām mājiniekiem bija tikai sešu punktu pārsvars (69:63).

Citā G apakšgrupas spēlē šovakar Kazaņas «Unics» viesos ar 79:71 pieveica Turcijas klubu Bandirmas «Banvit», bet Izraēlas un Maķedonijas čempionu duelī Haifas «Maccabi» pašlaik savā laukumā spēkojas ar Skopjes «MZT Aerodrom».

Nākamo maču Eiropas kausa izcīņā «VEF Rīga» aizvadīs pēc nedēļas, 4. decembrī, kad viesos tiksies ar «Maccabi» komandu, kurai mājās tika zaudēts ar 73:94.