04.05.2013. 18:36
VTB Vienotās basketbola līgas ceturtdaļfinālu šovakar izdevās sasniegt Latvijas čempionvienībai «VEF Rīga», kas sērijas izšķirošajā, trešajā spēlē ar 76:67 uzvarēja Kazahstānas komandu BK «Astana».

«VEF Rīga» un BK «Astana» 76:67 (24:8, 38:20, 64:39). Bertāns 13 (5 rez. piesp.), Denielss 11 (8 atl.b.), Kavaļausks 11 (8 atl.b.), Roulends 10, Blaus 8, Zavacks 6 (7 atl.b.), Janičenoks 5, Pasečņiks 5, Jahovičs 4, Geks 3;  Saimons 20 (7 atl.b.), Džonsons 18.

Latvijas komanda spēli sāka ar 8:0 izrāvienu, bet pirmās ceturtdaļas izskaņā «Vefiņam» bija jau 16 punktu pārsvars (22:6). Otrajā ceturtdaļā «VEF Rīga» komanda turpināja lieliski spēlēt aizsardzībā un lielajā pārtraukumā Latvijas čempioni devās ar +18 (38:20). Spēles otrajā puslaikā «Vefiņam» izdevās vēl vairāk palielināt pārsvaru, kas vienubrīd sasniedza pat 29 punktus un ļāva izcīnīt uzvaru.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā mačā Astanā mājinieki uzvarēja ar 89:76, bet otrajā spēlē «Arēnā Rīga» «Vefiņš» pārliecinoši revanšējās ar 87:54.

VTB Vienotās līgas ceturtdaļfināla sērijā līdz trim uzvarām «VEF Rīga» mērosies spēkiem ar bijušā galvenā trenera Rima Kurtinaiša vadīto Maskavas apgabala «Himki».

P.S. Seko līdzi «Apollo» sporta ziņām arī sociālajā tīklā «Twitter» - @Apollo_sport

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa