24.03.2012. 21:04
Latvijas čempionvienība «VEF Rīga» Baltijas Basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē sestdien ar rezultātu 76:79 (25:22, 13:22, 15:13, 15:13, 6:9) izbraukumā pagarinājumā piekāpās latvieša Armanda Šķēles pārstāvētajai Igaunijas čempionvienībai Tallinas «Kalev/Cramo».

Resursi

• Rīgas VEF BBL 1/4 fināla spēlē uzvar Šķēles «Kalev/Cramo»

Pamatlaika izskaņā «VEF Rīga» atradās zaudētājos, tomēr līdz ar beigu signālu Kērtiss Miledžs guva divus punktus un izrāva savai komandai neizšķirtu 70:70. Tomēr papildlaikā nedaudz sekmīgāk nospēlēja mājinieki, izcīnot panākumu.

Reklāma

Rezultatīvākais «VEF Rīga» komandā ar 12 gūtajiem punktiem bija Miledžs, ar 11 punktiem izcēlās Sandis Valters, bet desmit punktus guva Dairis Bertāns.

Savukārt «Kalev/Cramo» rindās ar 13 punktiem atzīmējās Gregors Arbets, bet desmit punkti bija Gerta Dorbeka rēķinā.

Tikmēr Šķēle laukumā pavadīja 23 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus, realizējot divus no sešiem izpildītajiem divpunktu metieniem un vienu no diviem trīspunktu raidījumiem. Tāpat latvietis izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles, pieļāva piecas kļūdas un pārtvēra četras pretinieku piespēles.

Līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1:1. Trešais mačs notiks 31.martā. Kaut BBL mājaslapā rakstīts, ka cīņa notiks Saldū, «VEF Rīga» komanda aģentūru LETA informēja, ka pagaidām vēl nav nolemts, kur mačs risināsies.