16.06.2015. 16:00
"French Open" čempions Vavrinka pirmajā mačā pēc otrā "Grand Slam" titula izcīnīšanas nospēlēja bez lieliem kritumiem un Londonas turnīra 1. kārtā ļoti ātri tika galā ar Niku Kirjosu – 6:3, 6:4.

Austrālijas talantam kārtējo reizi kortā pietrūka nopietnības. Kirjoss pretiniekam 1. setā vienīgo breiku iedeva astotajā geimā, kad viņš četras reizes kļūdījās ar "dropšotiem" un "volley" sitieniem. Savukārt 2. setā Kirjoss trešo geimu pabeidza ar dubultkļūdu un atspēlēties neprata.

Stens Vavrinka vienīgās problēmas ar savu servi izjuta 2. seta sestajā geimā, kad viņam vairākus punktus nācās spēlēt ar otro servi. Kirjoss tādā veidā ieguva trīs breika iespējas, taču nevienu izmantot nemācēja.

Šveices otrais numurs pēc šodienas mača atzina, ka ir gandarīts ar savu parādīto spēli. Pēc "French Open" svinībām viņš uz zālāja seguma bija paspējis trenēties vien divas dienas. Vavrinka ATP līmenī pabeigtos mačos ātrāk par 49 minūtēm uzvarējis tikai vienreiz – pērn Montekarlo 46 minūtēs ar rezultātu 6:0, 6:2 sagrauts Marins Čiličs.

Vavrinka vēl ne reizi nav uzvarējis zālāja seguma turnīrā. Viņa labākais rezultāts ir fināls 2013. gadā Hertogenbošā, kur zaudēts Nikolā Maū. Tikmēr Londonā viņam labākais rezultāts ir pusfināls pērn, toreiz piekāpjoties nākamajam čempionam Grigoram Dimitrovam.