02.01.2015. 08:26

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Uzvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Trojs Brouvers 12,9 sekundes pirms spēles beigu signāla. Pirmajā trešdaļā Eriks Fērs un Aleksandrs Ovečkins "Capitals" panāca divu vārtu pārsvaru, ko līdz otrā perioda 4.minūtei viesi likvidēja ar Patrika Šārpa un Brendona Sāda precīzajiem metieniem. Fērs kļuva par labāko vārtu guvēju NHL brīvdabas spēlēs, jo divreiz bija precīzs arī 2011.gadā, tādējādi viņa rēķinā ir trīs trāpīgi metieni. 

Pasākums bija sarīkots ar milzu vērienu, un Ovečkins pēc spēles teica, ka piedzīvotais paliks atmiņā uz ilgu laiku. Pirmsspēles šovā dziedāja Billijs Aidols, bija uguņošana, pāri stadionam lidoja F-16 kaujas lidmašīnas un pāri laukumam saulainā dienā pletās milzīgs ASV karogs. 

Lai gan gaisa temperatūra sasniedza +6 grādus, nepiepildījās organizatoru bažas, ka saule varētu laukumā izkausēt ledu un mazināt prieku teju 43 000 skatītāju. Laukumam nepieciešamās 75 tonnas ūdens sasaldēja mobilā saldēšanas ierīce.

NHL Ziemas klasikas tradīcija sākās 2008.gadā un kopš tā laika brīvdabas spēles ir notikušas katru sezonu, izņemot 2013.gadu lokauta dēļ. Pirms Ziemas klasikas  kopš 2003.gada brīvdabas laukumos notika NHL Klasiskā mantojuma spēles, taču tajās piedalījās tikai Kanādas klubi.Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties