31.10.2012. 23:06

Rezultatīvu spēli Vācijas hokeja līgā šovakar aizvadījis latviešu uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, kurš, atzīmējoties ar trim rezultativitātes punktiem, palīdzējis Krēfeldes "Pinguine" ar 6:3 pārspēt Augsburgas "Panther" vienību. Spēli šovakar aizvadīja arī Māris Jass.

Jau mača ievads krietni veiksmīgāks izvērtās krēfeldiešiem, kas pirmo desmit minūšu laikā spēja gūt uzreiz trīs vārtus, pretinieku vārtsargu vienam pēc otra pārspējot Borisam Blankam, Markam Voakesam un Dušanam Milo. Trešdaļas izskaņā gan pretinieki vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē pēc Vasiļjeva piespēles jau otros vārtus spēlē guva Boriss Blanks. Perioda turpinājumā Augsburgas hokejistiem izdevās gūt otros vārtus, tad jau 5:2 izdevās panākt Herbertam Vasiļjevam, taču perioda nogalē pretiniekiem izdevās vēlreiz samazināt vārtu deficītu.

Trešajā periodā Augsburgas hokejistiem tā arī neizdevās atspēlēties, nepilnas divas minūtes pirms mača beigām jau tukšos vārtos ripu raidot Martinam Šimainskim.

Herberts Vasiļjevs maču noslēdza ar vārtu guvumu, divām rezultatīvām piespēlēm un pozitīvu lietderības koeficientu "+1". 16 aizvadītajās spēlēs uzbrucējs atzīmējies ar 12 (5+7) rezultativitātes punktiem.

Neveiksmi šovakar piedzīvoja Māra Jasa pārstāvētā Hanoveres "Scorpions", kas vien pagarinājumā ar 3:4 atzina Berlīnes "Eisbaren" pārākumu. Pēc otrā perioda rezultāts vēstīja 3:2 "Eisbaren" labā, taču trešā perioda vidū hanoveriešiem rezultātu izdevās izlīdzināt, savukārt pagarinājumā veiksmīgāki izrādījās berlīnieši.

Jass maču noslēdza ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Izmantotie resursi:Offizielle Webseite der Deutschen Eishockey...

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601