31.05.2015. 23:44
Latvijas futbola vārtsargs Māris Eltermanis šodien izcēlies ar vārtu guvumu Norvēģijas trešās līgas spēlē, palīdzot "Alta" cīnīties neizšķirti ar "Kvik Halden" (3:3).

33 gadus vecais Māris Eltermanis spēles 90. minūtē panāca izlīdzinājumu, gūstot vārtus ar galvu pēc komandas biedra izpildīta centrējuma. Tobrīd rezultāts kļuva 3:3, lai gan vēl 79. minūtē Eltermaņa pārstāvētais klubs "Alta" atradās iedzinējos ar 1:3. "Alta" spēlē Norvēģijas pēc spēka trešajā līgā, kur vienā no četrām grupām ieņem septīto vietu 14 komandu konkurencē.

Pirms diviem gadiem Eltermanis izcēlās ar vārtu guvumu Lietuvas čempionāta spēlē. Latviešu vārtsargs, kurš tolaik pārstāvēja "Kruoja" komandu, izpildīja pendeli un bumbu pretinieku vārtos raidīja ar atkārtotu sitienu.

Polijas Ekstraklases spēlē Igors Tarasovs un Bjalistokas "Jagiellonia" ar 3:2 pārspēja Zabžes "Gornik", kura rezervē palika vārtsargs Pāvels Šteinbors. Tarasovs devās laukumā 89. minūtē, nomainot savainoto komandas biedru Janu Pavlovski. Līdz ar šo panākumu "Jagiellonia" nodrošināja vietu Ekstraklasas labāko trijniekā un nākamsezon spēlēs Eirokausos. Ar 35 punktiem "Jagiellonia" ir trešajā vietā Ekstraklases spēcīgāko komandu grupā, tikmēr Zabžes vienība ir septītajā pozīcijā ar 26 punktiem. Līdz sezonas beigām atlikušas divas kārtas.

Citā spēlē Vladimirs Kamešs palika rezervē, bet Ščecinas "Pogon" ar 0:1 piekāpās līderei Poznaņas "Lech". Kameša pārstāvētais "Pogon" ar 22 punktiem ir pēdējā – astotajā – vietā spēcīgāko komandu grupā.

Bulgārijas čempionāta pēdējās kārtas spēlē Sofijas CSKA ar 3:1 uzveica "Litex". CSKA vārtsargs Maksims Uvarenko netika iekļauts pieteikumā. Sofijas klubs ar 52 punktiem ieņem piekto vietu spēcīgāko komandu grupā, bet "Litex" ir ceturtajā pozīcijā (54).

Lietuvas čempionātā "Šiaulai" ar 0:6 kapitulēja "Sūduva" futbolistiem. Šauļu komandas aizsargs Sergejs Kožans netika iekļauts pieteikumā. "Šiaulai" ar septiņiem punktiem 15 spēlēs ieņem pēdējo vietu 10 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:Ekstraklasa, piłka nożna, relacje live, wyniki...SMScredit.lt A Lyga | Aukščiausia Lietuvos...А Група - новини, класиране, кръгове, сезони,...Start - fotball.no - Norges Fotballforbund