10.04.2016. 21:06
Rezultatīvais uzbrucējs Džeimijs Vārdijs svētdien guva divus vārtus Anglijas futbola premjerlīgas spēlē, palīdzot sensacionālajai Lesteras «City» gūt kārtējo uzvaru un saglabāt septiņu punktu vadību pār Totenhemas «Hotspur».

• Lesteras mērs gatavs pārdēvēt ielas futbolistu vārdos 2016. g. 6. aprīlis
  • Lesteras «City» nonāk vēl vienu soli tuvāk premjerlīgas titulam 2016. g. 3. aprīlis

Aizvadītajā mačā Lesteras komanda ar 2:0 (0:0) izbraukumā apspēlēja vienu no sacensību pastarītēm «Sunderland», bet Vārdijs precīzi sita otrā puslaika vidū, kā arī kompensācijas laikā.

Vēlāk svētdien uzvaru izcīnīja arī «Hotspur», bet šis panākums Lesteras vienībai garantēja panākumu nākamās sezonas UEFA Čempionu līgas turnīrā, jo tā kopvērtējumā vairs nevar atkrist zemāk par ceturto pozīciju. Līdz sezonas beigām atlikušas vēl piecas kārtas.

«Mūsu sniegums bija ļoti pieklājīgs. Protams, ka viņiem bija iespējas panākt izlīdzinājumu, tomēr mums bija 3-4 iespējas, lai mača likteni izšķirtu jau agrāk,» izteicās Lesteras komandas galvenais treneris Klaudio Ranjēri. «Faniem jāturpina sapņot, bet mums jāturpina būt koncentrētiem un fokusētiem.»

Tikmēr «Hotspur» ar 3:0 (0:0) savā laukumā uzveica Mančestras «United».

Duelis sākās ar 30 minūšu nokavēšanos, jo viesi Londonā iekļuva satiksmes sastrēgumā, bet vārtus «Hotspur» labā laika posmā no 70. līdz 76.minūtei iesita pusaudzis Dele Ali, beļģu aizsargs Tobijs Alderveirelds, kā arī argentīniešu uzbrucējs Eriks Lamela.

Kopvērtējumā pēc 33 kārtām Lesteras «City» komandai ir 72 punkti, kurai septiņus punktus zaudē «Hotspur».

Trešo un ceturto vietu ar attiecīgi 59 punktiem un 57 punktiem ieņem Londonas «Arsenal» un Mančestras «City», kurām ir pa spēlei rezervē, bet Mančestras «United» ar 53 punktiem 32 cīņās atrodama piektajā pozīcijā.

«Arsenal» sestdien zaudēja punktus, izbraukumā cīnoties 3:3 (2:2) ar Vesthemas «United», bet Mančestras «City» ar 2:1 (1:1) pārspēja Vestbromvičas «Albion».

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161