07.05.2014. 00:10
Latvijas futbola izlases vārtsargs Andris Vaņins 6.maijā aizvadījis sauso spēli Šveices Superlīgā. Šoreiz latvieša pārstāvētais klubs "Sion" ar 1:0 uzveica "Zurich".

34 gadus vecais Latvijas valstsvienības vārtsargs Andris Vaņins turpina sekmīgi cīnīties "Sion" rindās. Latviešu futbolists ir vienīgais visā Šveices Superlīgā, kurš turnīra ietvaros nav izlaidis nevienu minūti.

6.maija vakarā Vaņins aizvadīja jau ceturto sauso spēli pēc kārtas, bet "Sion" ar 1:0 pārspēja "Zurich" futbolistus. Vienīgos vārtus 52.minūtē "Sion" labā guva Ebenīzers Asifuā. "Sion" ar 37 punktiem 33 spēlēs ieņem astoto vietu 10 komandu konkurencē.

Kopš 13.aprīļa zaudējuma "Basel" (0:1) Vaņins un "Sion" ir izcīnījuši 10 no 12 iespējamajiem punktiem, turklāt pēdējos trīs mačos svinētas vienīgi uzvaras. 33 Superlīgas mačos šajā sezonā Vaņins sausā ir nostāvējis 12 reizes. Vēl viens mačs, kurā Vaņins palika nepārspēts, bija Šveices kausa izcīņas ietvaros.

Izmantotie resursi:Swiss Football LeagueLive scores, results, fixtures, tables,...