06.11.2016. 20:46

Šveices pēc spēka otrajā līgā pirmo reizi trīs vārtus ielaida Andris Vaņins, kurš, ieskaitot Eiropas līgu, trīs vārtus ielaida iepriekšējos trīs mačos kopā, bet tas neliedza līderei "Zurich" mājās ar 6:3 sakaut "Aarau". Rezultāts tika atklāts trešajā minūtē, bet viesi izlīdzinājumu panāca, realizējot 11 metru soda sitienu.

Pirmajā puslaikā katra komanda guva divus vārtus, bet "Zurich" izšķirošo izrāvienu izdarīja 80. un 82. minūtē, kad iesita divas bumbas "Aarau" cietoksnī un nodrošināja trīs punktus. Cīrihes komandas kontā ir 36 punkti, bet tuvākā sekotāja atpaliek par desmit punktiem.

Turcijas pēc spēka otrajā līgā kopš 1. oktobra bez uzvarām cīnās "Giresunspor", kas izbraukumā spēlēja 0:0 ar "Bandirmaspor". Pirmā puslaika izskaņā brīdinājumu nopelnīja Igors Tarasovs, kurš laukumā pavadīja visu maču. Ar desmit spēlēs sakrātajiem 13 punktiem komanda ieņem devīto vietu 18 vienību konkurencē.

Austrijā tikai otro uzvaru 14 cīņās guva "Mattersburg", kas savā laukumā ar 2:1 pārspēja Zalcburgas "Red Bull". Neskatoties uz nonākšanu iedzinējos otrajā minūtē, mājinieki bija vadībā līdz 18. minūtei. Ar deviņiem punktiem komanda gan joprojām atrodas pēdējā vietā. Aizsargs Vitālijs Maksimenko laukumā devās starta sastāvā un spēlēja visas 90 minūtes.

Serbijas Superlīgā "Radnicki Nis" viesos ar 0:2 piekāpās "Javor", piedzīvojot pirmo zaudējumu kopš 2. oktobra. Anastasijs Mordatenko bija pieteikts, taču laukumā negāja.

Slovākijā sausais zaudējums "Dunajska Streda", kas ielaida 82. minūtē un ar 0:1 izbraukumā piekāpās Bratislavas "Slovan". Valērijs Šabala mačā iesaistījās piecas minūtes pēc vienīgā precīzā sitiena.

Krievijas Premjerlīgā Maskavas CSKA, kas iepriekš bija zaudējis trīs no četriem mačiem, mājās nespēja uzveikt Permas "Amkar" – 2:2. Komanda ieņem tikai ceturto vietu. Aleksandrs Cauņa nebija pieteikumā.

Bobsleja un kamaniņu trase Sigulda, SIA Šveices 13, Sigulda, Siguldas n., LV-2150