01.06.2012. 13:36
Latvijas futbola izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā Šveices komanda «Sion» vēlas savam sastāvam piesaistīt pieredzējušo itāli Alesandro del Pjēro.

«Mūsu prezidentam ieinteresējusi līguma noslēgšanu ar del Pjēro. Tagad izskatām šādu iespēju, tomēr saprotam, ka to realizēt būs grūti,» vienības funkcionāru citē portāls «Football Italia».

Del Pjēro 30. jūnijā noslēgsies līgums ar Itālijas čempionvienību Turīnas «Juventus», tāpēc viņš varēs jebkurai komandai pievienoties kā brīvais aģents.

Iepriekš tika ziņots, ka par del Pjēro interesējas arī Spānijas komanda «Malaga», ASV vienība Losandželosas «Galaxy», kā arī Anglijas klubi Londonas «Arsenal», Totenhemas «Hotspur» un Londonas «Queens Park Rangers» (QPR).

Aizvadītajā sezonā «Sion» saņēma 36 punktu sodu Šveices čempionātā par nepieteiktu futbolistu došanos laukumā, tomēr tai tāpat izdevās saglabāt vietu augstākajā līgā.

Kā ziņots, «Juventus» komandu del Pjēro pārstāvēja jau kopš 1993. gada. Savukārt 2006. gadā viņš ar Itālijas izlasi uzvarēja Pasaules kausa izcīņā. 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties