15.12.2013. 20:37
LDz Cargo Latvijas kausā volejbolā svētdien triumfēja pēdējo divu gadu valsts spēcīgākā vienība Biolars/Jelgava.

Finālspēlē jelgavnieki ar rezultātu 3-1 (25:18, 20:25, 25:22, 25:22) pieveica RTU/Robežsardze vienību.

Uzvarētājiem lielisku sniegumu nodemonstrēja 33 punktus guvušais Ansis Medenis, bet pa desmit punktiem pretiniekiem iesita Edgars Baiks un Rolands Ozoliņš.

Savukārt RTU/Robežsardze labā 16 punktus guva Edgars Točs, bet 13 punktus pievienoja Toms Vanags.

Jau vēstīts, ka pusfinālā RTU/Robežsardze ar rezultātu 3-1 (27:29, 25:18, 25:15, 25:21) apspēlēja Daugavpils Universitātes komandu, savukārt Biolars/Jelgava ar 3-1 (25:19, 25:17, 20:25, 25:23) pārspēja iepriekšējās sezonas valsts vicečempionus Poliurs/Ozolnieki vienību.

Kā ziņots, ceturtdaļfināla mačos pret Nacionālās līgas komandām pa vienam setam divos mačos zaudēja Jelgavas un Ozolnieku komanda, bet Daugavpils Universitāte atdeva pat divus setus.

Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā - Schenker - līgā no šīm vienībām šosezon vissekmīgāk cīnās RTU/Robežsardze, kas ar 28 punktiem 15 spēlēs pašlaik kopvērtējumā ieņem ceturto vietu.

Arī pērn Latvijas kausā triumfēja tieši Biolars/Jelgava, bet pirms tam to divus gadus pēc kārtas paveica Poliurs/Ozolnieki.