11.07.2014. 10:35
Šorīt BK "Valmiera" savā mājaslapā paziņojusi, ka noslēgusi līgumu uz divām sezonām ar 200cm garo vieglo uzbrucēju Kārli Apsīti, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja "Barons Kvartāls" komandu.

"Valmieras" ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš izteicies, ka "Kārlis Apsītis ir no tā saucamās talantīgās 1992.gadā dzimušo spēlētāju paaudzes - viņš kopā ar Latvijas U-18 izlasi 2010. gadā Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļas, un nākamajā vasarā ar U-19 izlasi startēja Pasaules čempionātā. Ļoti talantīgs spēlētājs, kurš mūsu redzeslokā bija jau pirms iepriekšējās sezonas, taču zināmu apsvērumu dēļ neizdevās Apsīti piesaistīt. Esam ar viņu vienojušies par sadarbību uz diviem gadiem, tāpēc ticu, ka viņš spēs dot lielu pienesumu komandai ilgtermiņā. Pagājušajā sezonā viņš bija viens no "Barons kvartāls" vadošajiem spēlētājiem Baltijas līgā, gadu iepriekš - " BA Turība” līderis, kas tikai apliecina, ka potenciāls Apsītim ir liels - tikai tas jāpierāda laukumā, nu jau "BK Valmiera" komandas rindās".

Pats Apsītis ir priecīgs pievienoties "Valmieras" komandai: "Esmu priecīgs par iespēju pievienoties "BK Valmiera". Valmierā ir lieliski apstākļi, lai varētu turpināt strādāt un pilnveidot basketbola iemaņas. Valmiera man personīgi līdz šim ir asociējusies ar vietu, kur grūti spēlēt izbraukumā pateicoties skaļajiem atbalstītājiem un, protams, Valmieras klasisko sirēnu."

Pārstāvot "Barons Kvartāls" komandu Baltijas basketbola līgā (BBL), Apsītis vidēji mačā guva 11,2 punktus un izcīnīja 3,6 atlēkušās bumbas, savukārt Aldaris Latvijas basketbola līgā (LBL) basketbolists izcēlās ar vidēji gūtajiem 8,2 punktiem un izcīnītajām 2,3 bumbām zem groziem.

Izmantotie resursi:BASKETBOLA KLUBS VALMIERA |Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties