11.01.2014. 20:40
Amerikāņu smagā svara bokserim Deontajam Vailderam (30-0, 30KO) šovasar gaidāmā revanša cīņa starp Dereku Čisoru (19-4, 13KO) un Taisonu Fjūriju (21-0, 15KO) neinteresējot.

"Es vispār nedomāju par to, ka Fjūrijs un Čisora atkal cīnīsies. Viņi var kaut vai ar seksu kopā nodarboties, man vienalga," sacīja Vailders. "Vai es cīnīšos pret Lukasu Braunu? Jā. Varu izskatīt iespēju cīnīties pret viņu vai jebkuru citu bokseri."

"Kolīdz tikšu pie pasaules čempiona jostas, viņi [pārējie bokseri] visi būs spiesti cīnīties ar mani. Tāpēc labāk viņiem būt uzmanīgiem savās vēlmēs. Jau pavisam drīz varu atgriezties ringā, jo apkārt notiek daudz kā interesanta. Mēs strādājam pie mana jaunā plāna, mana komanda dara to, kas tai jādara. Es ļauju tai darīt savu darbu."

Šobrīd Vailders atrodas WBC ranga trešajā pozīcijā un visticamāk viņam būs iespēja cīnīties pret Bermeina Stiverna un Krisa Areolas pāra uzvarētāju. Stiverns un Areola cīnīsies par vakanto WBO jostu, tiesa, cīņas datums pagaidām vēl nav zināms.

Izmantotie resursi:World Boxing NewsTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties