14.09.2016. 10:32
Šveices kausa 4.kārtā dramatisku zaudējumu piedzīvojis Kristapa Vaiča pārstāvētais NLB līgas klubs "Ad Astra Sarnen", kas papildlaikā ar 3:4 piekāpās "Vipers InnerSchwyz" komandai.

Ceturtajā kārtā liepājnieka pārstāvētā komanda spēkojās pret 1.līgas komandu un tika uzskatīti par neapšaubāmiem cīņas favorītiem. Tomēr šis statuss bija jāapliecina arī laukumā, ar ko nemaz tik labi neklājās. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām "Ad Astra Sarnen" panāca 3:2 vadību, taču pēdējā minūtē mājinieki spēja rezultātu izlīdzināt, bet papildlaika otrajā minūtē arī izraut uzvaru un nodrošināt vietu sacensību nākamajā kārtā.

Kā sarunā ar Sportacentrs.com atzina Kristaps Vaičis, tad komanda pēdējā laikā ir ļoti smagi strādājusi pie fiziskās sagatavotības, bet pirms mača, iespējams, netika kārtīgi novērtēts pretinieks. Arī veiksme nav stāvējusi klāt "Ad Astra Sarnen" komandai, kamēr sāncenši izmantojuši teju visas savas iespējas, ar ko izrādījās pietiekami, lai svinētu uzvaru. "Ad Astra Sarnen" komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt arī galvenais treneris, kas, iespējams, atstāja savas sekmes uz spēles gaitu.

18.septembrī savu 4.kārtas spēli aizvadīs Šveices NLA līgas klubs "Kloten Bulach-Jets" ar Jāni Rajecki sastāvā. Viņiem viesos jātiekas ar 2.līgas komandu "UHC Laupen ZH" florbolistiem un likumsakarīgi, ka tieši latvieša komanda uzskatāma par ļoti pārliecinošiem favorītiem.