21.07.2014. 11:04
Viens no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas CSKA uzbrukuma līderiem Aleksandrs Radulovs komentējis baumas par savu turpmāko karjeru.

Pagājušās sezonas izskaņā medijos parādījās informācija, ka nākamajā sezonā 28 gadus vecais uzbrucējs varētu pamest CSKA un pievienoties ambiciozajam Sanktpēterburgas klubam SKA.

«Kaut kādas baumas sājā sakarā es dzirdēju jau pagājušās sezonas beigās. Priekšlaicīgi. Īpašu uzmanību tam gan es nepievērsu,» viņš citēts KHL mājas lapā. «Situācija ir tāda, ka no manis nekas nav atkarīgs. Man ir divu gadu līgums ar CSKA un esmu to gatavs atstrādāt.»

2013./2014. gada sezonā Radulovs piedalījās 34 KHL čempionāta spēlēs, kurās izcēlās ar 9 vārtu guvumiem un 25 rezultatīvām piespēlēm partneriem.

«Ja kluba vadība pieņems kaut kādu lēmumu, man nekas cits neatliks, kā pāriet uz citu klubu. Mans darbs ir trenēties, spēlēt, nevis nodarboties ar CSKA sastāva selekcijas politiku. Tajā es neiejaucos,» teica Radulovs.

KHL Radulovs līdz šim pārstāvējis Ufas «Salavat Julajev» un CSKA komandu.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties