13.02.2016. 19:56
Par pasaules čempioni sieviešu bobslejā sestdien kļuva vāciete Anja Šneiderheince, kura kā pilote to paveikusi pirmo reizi.

Pašlaik 37 gadus vecā bobslejiste par pasaules čempioni kopumā kļuvusi otro reizi, bet kā pilotei viņai tas izdevies pirmoreiz. Par planētas labāko bobslejisti viņa kļuva arī 2005.gadā, kad bija Sandras Kiriasis stūmēja.

Vēl viņa 2006.gadā triumfēja arī Turīnas olimpiskajās spēlēs.

Kopumā četru braucienu summā Šneiderheince par 0,33 sekundēm apsteidza divkārtējo olimpisko čempioni Keiliju Hamfrīsu no Kanādas, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās amerikāniete Eleina Mejersa-Teilore, kura no uzvarētājas atpalika par 0,49 sekundēm.

Tieši Mejersa-Teilore pērn kļuva par pasaules čempioni.

Šneiderheince pērn janvārī kļuva arī par Eiropas čempioni, bet Pasaules kausa kopvērtējumā viņa šobrīd atrodas tikai piektajā vietā.

Jau vēstīts, ka sestdien Īglsas trasē Austrijā sākās pasaules čempionāts kungu divnieku ekipāžām, kur pēc pirmajiem diviem braucieniem līderis ir vācietis Johaness Lohners, bet labākā no Latvijas ekipāžām ir Oskars Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu.

Medaļas vīriešu divnieku ekipāžām tiks dalītas svētdien, kas norisināsies atlikušie divi braucieni.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413