23.04.2017. 22:20

Vācijas izlase, kas dienu iepriekš Čehiju sasita ar 7:4, šoreiz nespēja gūt vārtus līdz trešās trešdaļas sākumam. Tikai spēles 43. minūtē Matiass Plahta realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 1:1 (Čehijai rezultātu otrajā trešdaļā atklāja Jākubs Levs). Trešajā trešdaļā vācieši vēl divas reizes izmantoja skaitlisko vairākumu, atkal izceļoties Plahtam, kā arī Kristiānam Ērhofam, bet Čehijai divus vārtus guva Tomašs Zohorna, pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti 3:3. Pagarinājumā vārtu netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā pārāki bija čehi, spēlē uzvarot ar 4:3.

Vācijas izlasei ģenerālmēģinājums pirms pasaules čempionāta paredzēts 30. aprīlī un 1. maijā, kad tā uzņems Latvijas izlasi.

Cita Latvijas izlases pretinieces gaidāmajā čempionātā Itālija komanda savā laukumā uzņēma Slovēniju. Pirmais periods aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrajā trešdaļā slovēņus vadībā izvirzīja Miha Verličs. Otrās trešdaļas sākumā Itālija panāca izlīdzinājumu pēc Markusa Gandera metiena (1:1), taču turpinājumā vārtus guva tikai Slovēnija. Jans Urbass, Devids Rodmens un atkal Verličs nodrošināja Slovēnijai uzvaru ar 4:1.

Izmantotie resursi:Sport bei sportal.deFISG - Federazione Italiana Sport del Ghiaccio