22.05.2014. 19:59

, LSM.LV - Sports

Ar piekto numuru izliktais Tursunovs bija tuvu uzvarai, jo trešajā setā ieguva vadību ar 5-4 un servēja, tomēr ranga 19.vietas īpašnieks Gulbis spēja rezultātu līdzsvarot un vēlāk taibreikā nodrošināja uzvaru. Spēles sākums par vairākām stundām aizkavējās lietus dēļ.

Pirmajā setā Gulbim uzvarai vajadzēja 38 minūtes, savukārt otrajā setā abi tenisisti noturēja savu servi, līdz Tursunovs nodrošināja izšķirošu 5-3 pārsvaru. Gulbim neveicās arī izšķirošā seta piektajā geimā, kad, zaudējis punktu savā servē, viņš sparīgi trieca raketi pret zemi. Veiksmīgāka izrādījās nākamā rakete, turklāt jau kritiskā situācijā, jo 10. geimā Gulbis panāca 5-5. Arī taibreikā Gulbis atspēlējās un izcila servēja, spēlē pret rangā 32. vietā ierindoto Tursunovu pēdējo punktu gūstot ar netveramu servi.

Ar nākamo pretinieku Montanjesu Gulbis ir aizvadījis piecas spēles un izcīnījis četras uzvaras, tostarp bija pārāks arī aprīlī Barselonas turnīra astotdaļfinālā. Nicā ar otro numuru izliktais Gulbis pirmajā kārtā bija brīvs, bet otrajā kārtā trijos setos pārspēja Martinu Kližanu no Slovākijas.

Par iekļūšanu pusfinālā Gulbis garantēja 90 ranga punktus. Turnīrā, kur uzvarētājs nopelnīs 250 punktu, spēlētāji naudas balvās sadalīs 485 760 eiro.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413