14.12.2015. 23:14
Austrijā turpinās cīņa par iekļūšanu pasaules čempionāta hokejā U20 izlasēm elites divīzijā. Pirmdien Vācija ar 2:1 apspēlēja Itāliju, izcīnot otro uzvaru, savukārt Austrija uzveica Norvēģiju ar 4:3, sagādājot tai pirmo neveiksmi turnīrā.

Dienas pirmajā spēlē Vācijai bija nospiedošs pārsvars pret itāliešiem, taču ar iespēju realizāciju nesekmējās tik labi, cik cerēts. Astotajā minūtē vācieši atklāja rezultātu, bet otrās trešdaļas sakumā panāca 2:0. Vienīgos vārtus itāliešiem otrās trešdaļas vidū guva Davide Konči, atjaunojot intrigu spēlē. Tiesa, arī turpinājumā Vācija turpināja krietni vairāk apdraudēt vārtus, taču līmenī bija Itālijas vārtsargs Haness Treibenreifs, kurš atvairīja 47 no 49 metieniem.

Vācija svinēja uzvaru ar 2:1 un tas bija otrais panākums divos mačos - vakar ar 3:2 apspēlēta Kazahstāna. Savukārt itāliešiem otrais zaudējums divās dienās - vakar 1:10 atzīts Norvēģijas pārākums.

Šodien norvēģi nespēja turpināt pirmajā dienā iesākto - ar 3:4 zaudēts Austrijai, ko vakar apspēlēja Latvija (6:2). Norvēģi divas reizes bija vadībā (1:0 un 3:2), bet austrieši allaž atspēlējās. Aptuveni piecas minūtes pirms beigām Zalcburgas kluba uzbrucējs Florians Baltrams vairākumā guva uzvaras vārtus austriešiem (4:3).

Par Latvijas spēli var lasīt ŠEIT.

Rītdien turnīrā brīvdiena, bet trešdien cīņa atsāksies ar Latvijas un Norvēģijas, Kazahstānas un Itālijas, kā arī Vācijas un Austrijas dueļiem.