18.06.2015. 17:40
Baltijas kausa izcīņā U19 izlasēm šodien Igaunijas pilsētā Otepē Latvijas jaunie futbolisti ar 1:3 piekāpās Igaunijas vienaudžiem, ierindojoties pēdējā, ceturtajā vietā.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā puslaika izskaņā, kad 39. minūtē Latvijas izlases vārtsargu Kristapu Zommeru pārspēja Rasmuss Tautss. Tomēr mača 74. minūtē Latvijas komanda panāca izlīdzinājumu, vārtus gūstot Ņikitam Ivankinam.

Izšķirošie notikumi risinājās spēles pēdējās minūtēs, kad igauņiem izdevās gūt divus vārtus. Vispirms 86. minūtē precīzi sita Martins Millers, bet 90. minūtē trešoreiz bumbu Latvijas izlases vārtos ieraidīja Pēters Kleins.

Atgādinām, ka pirmdien Latvijas U19 futbolisti cīnījās neizšķirti 0:0 ar Somijas vienaudžiem, bet otrdien Latvijas komanda ar 0:1 zaudēja Lietuvas jaunajiem futbolistiem.

Baltijas kausa izcīņas kopvērtējumā Vladimira Babičeva vadītā Latvijas izlase ar vienu punktu palika pēdējā vietā. Uzvaru ar septiņiem punktiem izcīnīja Lietuva, otrā ar pieciem punktiem bija Somija, bet trešā ar trim punktiem - Igaunija.

Izmantotie resursi:jalgpall.ee