06.09.2016. 10:10
Šovakar pulksten 17:00 Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jelgavā Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas U-21 izlase 2017. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla ietvaros aizvadīs spēli pret Melnkalnes futbolistiem.

Septembri Latvijas U-21 izlase gaidīja ar lielām cerībām, jo savā laukumā Jelgavā bija paredzētas divas spēles Moldovu un Melnkalni. Uzvaru gadījumā bija iespēja atgriezties cīņā par labāko trijnieku grupā, kas bija izlases uzdevums pirms šī cikla. No sākuma bija jāgūst panākums pret Moldovu, kas šķietami bija vieglākais no uzdevumiem, jo viesus moldāvus sagrāvām ar 3:0.

Diemžēl savā laukumā spēle pagalam neizdevās, jo tā arī izlase nespēja gūt vārtus. Pēc ielaistajiem vārtiem 65. minūtē vēlāk īsā laikā pa noraidījumam nopelnīja Krišs Kārkliņš un Dmitrijs Klimaševičs, bet jau kompensācijas laikā ielaisti arī otrie vārti, kas nozīmē negaidītu sakāvi pret Moldovas U-21 izlases futbolistiem ar rezultātu 0:2, kas turnīra tabulā mūsējos atmeta uz pēdējo vietu grupā.

''Skaidrs, ka esam sarūgtināti. Bez šaubām, laukumā gājām ar pārliecību, ka jāspēlē uz uzvaru. Nebiju apmierināts ar pirmo puslaiku. Neizpildījām uzbrukumā to, ko bijām iecerējuši. Vairāk gribējām spēlēt pa zemi. Otrā puslaika sākumā parādījās momenti. Pietrūka izpildījuma, realizācijas. Kad pretinieki ieguva iniciatīvu, diemžēl neizdevās spēles raksturu lauzt,'' tā pēc spēles pret Moldovu izteicās U-21 izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs.

Pret Melnkalni komanda viesos aizvadīja interesantāko spēli šajā ciklā, bet diemžēl ne ar pilnībā apmierinošām beigām. Spēles gaitā mūsējie bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru (3:1), taču sanāca nopelnīt divas sarkanās kartītes un deviņu spēlētāju sastāvā uzvaru noturēt komanda nespēja, galarezultātā vienībām izspēlējot rezultatīvu 3:3 neizšķirtu.

Mača sākums šovakar Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) pulksten 17:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.

Vladislavs Kurakins 09.07.1996. Spartaks
Kristaps Zommers 07.01.1997. Parma (Itālija)