07.11.2014. 23:32
Pie zaudējuma piektdien tika arī Latvijas U-20 hokeja izlase, kas Dānijas pilsētā Vojensē notiekošajā četru nāciju turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienu sērijā atzina Austrijas vienaudžu pārākumu.

Vakar mūsējie uzsāka turnīru, ar rezultātu 4:2 pieveicot Dānijas izlasi. Šodien Ģirta Ankipāna vadītā komanda tikās ar Austrijas U-20 hokejistiem. Desmitajā minūtē mūsējie nonāca iedzinējos, bet tikai nepilnas trīs minūtes vēlāk HK "Rīga" uzbrucējs Kirils Galoha atjaunoja līdzsvaru (1:1). Tiesa, pirmās trešdaļas izskaņā 18 gadus vecais Galoha saņēma lielo 5+20 sodu, atstājot laukumu uz neatgriešanos.

Nākamās rezultāta izmaiņas notika vien pēdējā trešdaļā, kad ikdienā Moldovā spēlējošais Edgars Homjakovs izvirzīja vadībā Latviju (2:1). Diemžēl arī šoreiz līdz neizšķirta atjaunošanai pagāja vien dažas minūtes (2:2). Ne atlikušajās septiņās ar pusi pamatlaika, ne piecās papildlaika minūtēs rezultāts vairs nemainījās.

Pēcspēles metienu sērijā austrieši bija pārāki, svinot panākumu ar rezultātu 3:2.

Rītdien mūsu komanda aizvadīs pēdējo spēli, tiekoties ar Baltkrieviju.

Latvija - Austrija 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)Vārti: 9:53 Gafals (Gelfanovs, vair.) 0:1, 12:28 Galoha (Čukste, Homjakovs) 1:1, 49:19 Homjakovs (Balcers, Ponomarenko, vair.) 2:1, 52:32 Kroicers (Kaincs, Volfs) 2:2, 65:00 Leilers (PM) 2:3.Soda minūtes: 39:24Metieni: 28:22Vārtsargi: Salvis Balandīns - Tomass Strojs