13.04.2013. 22:23

Šovakar Latvijas U-18 izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, Ozolnieku ledus hallē aizvadīja pārbaudes spēli pret hokeja klubu "Rīga" un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:4.

Pēc pirmās trešdaļas, pateicoties Rūdolfa Krieviņa gūtajiem vārtiem, U-18 izlases hokejisti bija izvirzījušies vadībā, bet otrajā abas komandas guva pa vārtiem (U-18 izlasei ar vārtu guvumu izcēlās Jaks), tādejādi vadību joprojām saglabāja jaunie hokejisti – 2:1. Izšķirošajās 20 minūtēs gan "Rīgas" hokejisti spēja nosvērt svaru kausus par labu sev, gūdami trīs vārtus (Ābols, Begovs, Kalns), uz ko U-18 spēja atbildēt tikai ar vienu vārtu guvumu (Golovkovs). Tādejādi visā spēlē uzvaru ar 4:3 svinēja "Rīga".

Pēc šīs spēles noskaidrojās arī Latvijas U-18 izlases sastāvs pasaules čempionātā. Trīs spēlētāji tika atsijāti un sastāvā neiekļuva – Ēriks Golubevs, Romāns Nekļudovs un Rodrigo Ābols, kurš, starp citu, šī vakara spēli aizvadīja nevis U-18, bet gan "Rīgas" rindās.

Pasaules čempionāta norises vietā Sočos, 16. aprīlī mūsu komandai ir ieplānota vēl viena pārbaudes spēle ar Šveices U18 hokeja izlasi. Pasaules čempionātu mūsu jaunie hokejisti uzsāks 18.aprīlī ar spēli pret Somiju.

Vārtsargi: Maksims Rešetņikovs (HK Juniors), Matīss Edmunds Kivlenieks (HS Rīga/Prizma), Kristaps Nazarovs (Richmond Generals, ASV);Aizsargi: Toms Bernhards (HK Juniors), Ralfs Karelis (HK Juniors), Kristofers Bindulis (HK Juniors), Ģirts Zemītis (HK Juniors), Jānis Jaks (HK Rīga), Roberts Mamčics (Liepājas Metalurgs), Ralfs Grīnbergs (Liepājas Metalurgs).Uzbrucēji: Rihards Bukarts (HK Rīga), Georgs Golovkovs (HK Rīga), Rūdolfs Maslovskis (HK Rīga), Bruno Birzītis (HK Rīga), Oskars Batņa (HK Juniors), Rūdolfs Pētersons (HK Juniors), Maksims Osipovs (HK Juniors), Rūdolfs Krieviņš (HK Juniors), Edgars Homjakovs (Liepājas Metalurgs), Olafs Aploks (Liepājas Metalurgs). Roberts Šmits (Selects Hockey Academy, ASV), Dāvis Zembergs (Boston Jr. Bandits, ASV), Haralds Egle (Portland Jr. Pirates, ASV).