29.07.2014. 23:24

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rezultatīvākais Latvijai bija 13 punktus guvušais Rauls Avenītis, savukārt Džeiks Krūmiņš komandas krājumu papildināja ar 12 punktiem. Uzvarētājiem ar 25 punktiem izcēlās Luka Božičs.

Horvāti pirmās ceturtdaļas pēdējās minūtēs palielināja pārsvaru līdz 14 punktiem (29:15), bet pusotru minūti pirms puslaika beigu svilpes Latvijas izlase nonāca iedzinējos ar 29 punktiem (27:56). Pēdējā ceturtdaļā rezultāta starpība gan uz brīdi saruka zem 20 punktu robežas, tomēr Horvātijas jauniešu uzvara nebija apdraudēta.

Galvenā trenera Arņa Vecvagara vadītajai Latvijas izlasei uzvara grupā atlikušajā pēdējā spēlē trešdien pret Franciju garantēs dalību ceturtdaļfinālā, taču iespēja tikt tālāk būs arī ar zaudējumu, ja lietuvieši piekāpsies grupas pastarīšiem Polijas basketbolistiem, vai arī zaudējumā Francijai rezultāta starpība nebūs lielāka par diviem punktiem. 

Otrajā grupu kārtā Latvijas jauniešu rēķinā ir pa divām uzvarām un zaudējumiem. Četras no otrās kārtas grupas sešām komandām tiks ceturtdaļfinālā, bet pārējās vienības cīņu turpinās atpalicēju grupā. 

Pirmajā grupu kārtā Latvijas jaunieši zaudēja Itālijas vienaudžiem (55:72), bet uzvarēja Poliju (72:68) un Beļģiju (63:52), kā arī otrajā grupas kārtā pārspēja Lietuvu (78:76). Eiropas U-18 čempionāts Konjā noslēgsies svētdien. Pēdējo trīs vietu ieguvēji izkritīs uz B divīziju. Latvijas Treneru tālākizglītības centrs Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties