17.04.2012. 19:09
Lai iekļūtu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā, Latvijas U-18 hokejistiem jācer, ka šīvakara mačā Vācijas izlase pamatlaikā neuzvarēs Šveices valstsvienību.

Šīsdienas pirmajā B apakšgrupas spēlē Zviedrijas jaunie hokejisti ar 2:0 pieveica Krievijas vienaudžus, nodrošinot pirmo vietu apakšgrupā un automātiski iekļūstot pusfinālā.

Tādejādi, ja Vācija šovakar pamatlaikā uzvarēs Šveici, tad trim komandām (Vācijai, Krievijai un Latvijai) būs pa sešiem punkteim, bet savstarpējo spēļu gūto un zaudēto vārtu attiecība ir sekojoša - Krievijai 8:5, Vācijai 8:7, bet Latvijai 6:10.

Tas nozīmē, ka Latvijas U-18 hokejisti trešo vietu apakšgrupā, kas garantēs dalību ceturtdaļfinālā, var ieņemt tikai tādā gadījumā, ja Vācija pamatlaikā nespēs pieveikt Šveici.

Vācijas un Šveices jauno hokejistu spēle sāksies šovakar, plkst. 20.00.