10.08.2014. 19:54

, LSM.LV - Sports

Spēlē par 5.vietu Sabīne Lipe uzvarētājām nodrošināja 14 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas,  Luīze Šepte pievienoja 14 punktus, bet Dignas Strautmanes rēķinā bija 13 punkti un 11 savāktas bumbas pie groziem. Ungārietēm rezultativitātes līdere bija Reka Lelika ar 11 punktiem.

Latvijas izlase otrās ceturtdaļas sākumā pēc nospēlētām divarpus minūtēm sasniedza 10 punktu pārsvaru (24:14), taču cīņas turpinājums izvērtās spraigāks. Ungārijas izlase trešās ceturtdaļas vidū uz brīdi ar minimālu pārsvaru pārņēma vadību, taču latvietes neļāva pretiniecēm iejusties līderu lomā. Septiņas minūtes pirms spēles beigām Latvija atkal bija priekšā ar septiņiem punktiem (49:42) un uzvaru nosargāja.

Jau vēstīts, ka ceturtdaļfinālā Latvijas izlase kapitulēja Spānijas vienaudzēm (45:79), bet pusfinālā par 5.vietu pagarinājumā uzveica Beļģiju (63:57). Pirmās kārtas grupā latvietes pieveica Beļģiju (63:52) un Franciju (66:61), kā arī zaudēja Slovākijai (57:58). Otro grupu kārtu Latvijas izlase sāka ar uzvarām pār beļģietēm un francūzietēm pūrā, bet turpinājumā pēc uzvaras pār Zviedriju (66:42) sekoja zaudējumi Itālijai (60:76) un Čehijai (59:77).

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161