01.06.2015. 14:53

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Astotais rezultāts septiņcīņā ir Laurai Ikauniecei-Admidiņai, kas prestižajās daudzcīņnieku sacensībās svētdien Austrijas pilsētā Gecisā laboja Latvijas rekordu savācot 6436 punktus un izpildīja Riodežaneiro olimpisko spēļu normatīvu. Arī septiņu pirmo vietu ieguvējas tieši Gecisā uzrādīja septiņus labākos 2015.gada sezonas rezultātus. Jau ziņots, ka sacensībās ar 6808 punktiem uzvarēja kanādiete Brianna Teisena-Ītone.

Desmitais labākais rezultāts šķēpa mešanā sievietēm pēc sestdien Jūdžinā notikušā Dimanta līgas posma ir Latvijas rekordistei Madarai Palameikai – 64,07 metri. Palameika ir astotā labākā ranga sarakstā, jo sezonas līderei ar 66,62 metriem Sunetei Viljoenai no Dienvidāfrikas un Huihui Lu no Ķīnas padevušies divi tālāki metieni nekā Palameikai.

Jūdžinā Palameika ieguva trešo vietu un nopelnīja vienu punktu Dimanta līgas ieskaitē.

Rolands Štrobinders pēc pagājušajā nedēļā notikušajām sacensībām "Rīgas kausi" ir desmitais labākais šķēpmetējs, bet viņa rezultāts 83,37 metri – divpadsmitais labākais. Divi tālāki metieni padevušies pašreizējam sezonas līderim (88,62 metri) Tero Pitkameki un vēl vienam somam – Anti Rūskanenam.

Štrobinders uzrādīja "Rīgas kausu" augstvērtīgāko rezultātu pēc punktu tabulām, sasniedza personisko rekordu un izpildīja 2016. gada Riodežaneiro olimpisko spēļu normatīvu.

Sezonas galvenās sacensības vieglatlētiem būs pasaules čempionāts, kas no 22. līdz 30.augustam notiks Pekinā.Ūdensklubs Baltezers, Senču prospekts 45, Garkalnes n., LV-2164
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties