03.07.2014. 08:18

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Latvijas kausu ieguvusī FK "Jelgava" plkst. 20 pēc Latvijas laika spēlēs pret Norvēģijas vicečempioniem "Rosenborg", bet pērn virslīgā 3.vietu izcīnījusī Daugavpils "Daugava" plkst. 22 Fēru salās dosies laukumā pret "Vikingur". Virslīgas ceturtā spēcīgākā komanda Rīgas "Daugava" plkst. 22.45 mērosies spēkiem ar Skotijas čempionātā 3. vietu ieguvušo "Aberdeen". 

Pārvarot pirmo kārtu, Daugavpils "Daugavas" nākamie pretinieki būs Nīderlandes "Groningen". Izloze paredz, ka FK "Jelgava", iekļūstot otrajā kārtā, spēlēs pret Lietuvas FK "Banga" vai Īrijas klubu "Sligo Rovers", bet Rīgas "Daugavas" potenciālie nākamie pretinieki ir Igaunijas klubs Tartu "Santos" vai Norvēģijas "Tromso".

Iespēju spēlēt Eiropas līgas kvalifikācijā Rīgas "Daugava" ieguva pēc Eiropas futbola federāciju asociācijas (UEFA) lēmuma nenokārtotu parādu dēļ aizliegt dalību Latvijas vicečempioniem "Skonto". Pirmajā kvalifikācijas kārtā atbildes spēles risināsies 10. jūlijā, bet otrās kvalifikācijas kārtas cīņas paredzētas 17. un 24. jūlijā.

Eiropas līgā septiņām komandām ir garantēta dalība grupu kārtā, savukārt 155 klubi cīņu sāks kvalifikācijā. Lai pārvarētu atlasi un tiktu grupu kārtā, līdz augusta beigām jāuzvar trijās kvalifikācijas kārtās un vēl papildu izslēgšanas kārtā. Grupu kārtā Eiropas līgā iekļausies arī 10 klubi, kas zaudēs izšķirošajā kvalifikācijas posmā cīņā par vietu Čempionu līgas grupu kārtā.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties