22.06.2015. 12:41
Traģiskajā negadījumā, kas sestdien notika Austrijas pilsētā Grācā, dzīvību zaudējuši divi Formula 1 līdzjutēji un kāds bērns.

Ziņa par traģēdiju, kad kāds garīgi nelīdzsvarots automašīnas vadītājs tīšuprāt ietriecās cilvēku pūlī, pasaules presi aplidoja jau sestdien. Vēlāk kļuva zināms, ka tie bija F1 līdzjutēji, kuri svētdien bija plānojuši apmeklēt Austrijas "Grand Prix".

"Ja notiek kaut kas tāds, mūsu Formula 1 pasaule kļūst maznozīmīga," izteicies "Mercedes" komandas vadītājs Toto volfs.

Grāca atrodas tikai stundas brauciena attālumā no "Red Bull Ring" trases. Traģisko notikumu rezultātā dzīvību zaudēja trīs cilvēki, tostarp viens bērns, bet vairāk nekā 30 tika ievainoti.

Arī "Red Bull" F1 komanda paudusi sašutumu par notikušo.

"Tā šķiet, ka šādas lietas parasti notiek tikai Amerikā," saka "Red Bull Ring" drošības servisa vadītājs. "Tomēr, par nelaimi, tas var notikt jebkur."

Neskatoties uz notikušo, nekādas izmaiņas "Grand Prix" nedēļas nogales programmā nenotika.

"Notikušais pārklāj ēnu pār visu Austriju, tomēr tam nav nekāda sakara ar Formulu 1," skaidro "Red Bull Racing" konsultants un "Red Bull Ring" trases amatpersona Helmuts Marko.

Jau vēstīts, ka dubultuzvaru Austrijas F1 posmā svētdien ieguva "Mercedes" komanda, pirmo vietu izcīnot Niko Rosbergam, bet otro - Luisam Hamiltonam.

Izmantotie resursi:INAUTONEWSRTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties