30.06.2017. 16:55

Pols Ašvorts, ''Ventspils'' galvenais treneris: ''Mēs lieliski zinājām, ka spēle būs smaga. Tā arī sanāca. "Valur" ir ļoti nopietna komanda, skatījos vairākas viņu spēles, šobrīd esmu redzējis jau četras viņu spēles internetā, tāpēc brīnišķīgi sapratu, ka mūs gaida ne vienkāršs pārbaudījums. Aizsardzībā kopumā tikām ar visu galā labi, bet uzbrukumā, protams, gribējās vairāk. 0:0 ir interesants un kopumā neslikts rezultāts.

Mums priekšā ir daudz darba pirms spēles Islandē. Vai ''Valur'' pārsteidza ar savu agresīvo spēli? ''Valur'' ir islandiešu komanda. Ko jūs gaidījāt? Nevar gaidīt, ka viņi nebūs agresīvi vai necīnīsies. Viņi ir vikingi. Tas ir veids, kā viņi spēlē. Pirms spēles rādījām spēlētājiem video. Bet neteikšu, ka viņi ir vienkārši agresīvi, arī tehniski tā ir labi attīstīta komanda.''

Pirmajā puslaikā ļoti nepatīkamā situācijā cieta Ritvars Rugins, kurš pēc spēcīga bumbas trieciena pa galvu nebija gatavs turpināt spēli. ''Jebkurā gadījumā Rugins saņēma spēcīgu sitienu. Ar viņu viss ir kārtībā. Lai nu kā, tā bija ļoti nepatīkama epizode gan mums pašiem, gan arī pretiniekiem. Divas minūtes Ritvars pavadīja uz zālāja guļot, un visi bija ļoti satraukušies.''

Aijeguns Tosins, FK ''Ventspils'' uzbrucējs: ''Tas nav labs rezultāts. Mums bija vajadzīga uzvara. Nevaram zināt, kas notiks Islandē. Neuzvarējām, bet tāds ir futbols. Viņiem ir labi futbolisti. Šodien nospēlējām 0:0, taču tā gadās. Piekrītu, ka momentu mums nebija daudz. Vienmēr gribas vairāk spēlēt uzbrukumu. Varbūt Islandē mums klāsies labāk. Ļoti svarīgi, ka neielaidām vārtus.'' Sarunas noslēgumā Tosins apsolīja gūt vārtus izbraukuma spēlē. Plašāki Tosina komentāri būs pieejami nākamajā raidījumā #FUTBOLBUMBAS.