04.03.2015. 13:53
Šodien aizvadītajos treniņos Vinterbergas trasē labāko laiku uzrādīja Tomass Dukurs, tiesa, otrajā treniņbraucienā gan viņš, gan Martins Dukurs bija aiz galvenajiem konkurentiem.

Vinterbergas trasē Vācijā šodien skeletonisti uzrādīja krietni sliktākus rezultātus nekā iepriekšējās dienas, un arī Martins un Tomass Dukuri nespēja pietuvoties saviem iepriekšējiem ātrumiem. Pirmajā treniņbraucienā ātrākais bija Tomass ar laiku 56.83, kamēr Martins bija par desmitdaļu lēnāks un ieņēma trešo vietu.

Savukārt otrajā treniņbraucienā Tomass no sava laika atpalika 0,3 sekundes un palika piektais, bet Martins šoreiz viņu apsteidza un uzrādīja ceturto ātrāko laiku. Otrajā braucienā ātrākais bija ASV pārstāvis Metjū Entuāns, bet otrais bija Aleksandrs Tretjakovs, kuram pirmajā braucienā neveiksme.

Treniņbraucienu laiki gan ir visai aptuvens orientieris, taču Martins Dukurs sacensību organizētājiem norādījis, ka trase ir sagatavota ļoti labi: „Godīgi sakot, šis ir labākais ledus, kādu vien esmu šeit redzējis. Un arī laika apstākļi ir vieni no labākajiem, kādus esmu šeit redzējis. Tā ka ar apstākļiem viss ir kārtībā, domāju, ka daudzi sportisti jau ir gatavi sacensībām, ceru, ka arī es esmu gatavs.”

Dukurs pastāstīja, ka organizatori veikuši pāris izmaiņas trases ledū, līdz ar to trase dažās vietās kļuvusi daudz vieglāk izbraucama nekā iepriekš novembrī, kad viņš šeit ieradās iepriekšreiz, taču Martins norādīja, ka joprojām pietiek viltīgu vietu, kur zaudēt ātrumu un kur to iegūt.

Savukārt vakar aizvadītajos treniņbraucienos bobsleja četriniekiem Oskara Melbārža četriniekam pirmā un trešā vieta, kā arī atkārtots trases rekords, bet Oskaram Ķibermanima septītā un ceturtā. Otrajā braucienā ātrākais laiks bija Aleksejam Stuļņevam, bet jāizceļ ne pārāk iespaidīgu sezonu aizvadījušā Stīvena Holkomba otrā vieta pirmajā braucienā, tikai 0,03 atpaliekot no Melbārža. Savukārt Frančesko Frīdriha laiki pagaidām pieticīgi (astotā un 11. vieta).

V. Sportists Valsts Laiks 1. braucienā Laiks 2. braucienā
1. M. Entuāns ASV 56.90 (2) 56.88 (1)
2. A. Tretjakovs Krievija 58.03 (25) 56.93 (2)
3. A. Jungks Vācija 57.01 (4) (57.06) (3)
4. M. Dukurs Latvija 56.93 (3) 57.14 (4)
5. T. Dukurs Latvija 56.83 (1) 57.21 (5)
6. S. Čudinovs Krievija 57.25 (6) 57.46 (6)

Izmantotie resursi:https://www.facebook.com/video.php?...Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties