14.11.2012. 23:26

Šovakar FIBA Izaicinājuma kausā B grupā otro zaudējumu divās spēlēs piedzīvoja Ivara Timermaņa pārstāvētais klubs "CSU Asesoft Ploiesti", kas savā laukumā ar 76:79 piekāpās "Krasnye Krylia".

Mačā pret Samāras "sarkanajiem spārniem" Timermaņa klubs neveiksmīgi aizvadīja pirmo ceturtdaļu, kad guva tikai desmit punktus un zaudēja to ar 10:20. Puslaiku "CSU Asesoft Ploiesti" noslēdza ar 29:40, bet trešajā ceturksnī deficīts pieauga vēl vairāk, vienubrīd sasniedzot pat 19 punktus. Pēdējo ceturtdaļu mājinieki iesāka ar 16 punktu deficītu, bet noslēdzošajā desmitminūtē veica pakaļdzīšanos, pietuvojoties līdz minimumam (75:76, 76:77). Tomēr uzvaru Timermaņa komandai izraut neizdevās... 76:79.

"CSU Asesoft Ploiesti" tas bija otrais zaudējums divās spēlēs, savukārt "Krasnye Krylia" guva otro panākumu tikpat mačos un izvirzījusies grupas līderpozīcijās.

Ivars Timermanis laukumā pavadīja 15 minūtes, guva deviņus punktus (3p. – 3/4), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, divreiz kļūdījās un nopelnīja trīs personiskās piezīmes.

Izmantotie resursi:FIBA Europe