01.10.2014. 19:45
Vārti: 3:48 Jegličs (Tičars, Hudāčeks) 1:0, 3:57 Vondrka (Mērlijs, Sersens) 2:0, 15:19 Vondrka (Mērlijs, vair.) 3:0, 18:10 Mērlijs (Naģs, maz.) 4:0Soda minūtes: 4:2Vārtsargi: Jaroslavs Januss - Jakubs Sedlāčeks (no 20:00 Edgars Masaļskis)

39': No šauras distances šāvienu izdara Oskars Cibuļskis, tomēr Bratislavas "Slovan" vārtsargs Jaroslavs Januss joprojām ir nepārspējams.

37': Plaukstas metienu no distances izdara Edmunds Augstkalns, bet tas Jaroslavam Janusam nesagādā nekādas problēmas.

33': Rīgas "Dinamo" pretuzbrukums, Miķelis Rēdlihs nonāk aci pret aci ar sāncenšu vārtsargu Jaroslavu Janusu, bet duelī piekāpjas.

29': Bratislavas "Slovan" spēlē pilnā sastāvā.

29': Linuss Videls met tukšos vārtos, bet trāpa pa Bratislavas "Slovan" vārtsarga Jaroslava Janusa nūju. Rīgas "Dinamo" neveiksmju sērija turpinās.

29': Miks Indrašis met tuvajā stūrī, bet trāpa pa Bratislavas "Slovan" vārtu stabu.

28': Rīgas "Dinamo" kapteinis Georgijs Pujacs cenšas spēlēt viltīgi, no šaura leņķa metot virsū Jaroslavam Janusam. Taču Bratislavas "Slovan" vārtsargs ir modrs, ripu notverot pirms vārtu līnijas šķērsošanas.

27': Mets Mērlijs atstāj laukuma saimniekus skaitliskajā mazākumā.

24': Martins Štajnohs uz Rīgas "Dinamo" zilās līnijas ar spēka paņēmienu nokdaunā aizsūta Miķeli Rēdlihu, kurš gan laukumu pamet saviem spēkiem.

21': Sākusies otrā trešdaļa. Pēc četriem ielaistajiem vārtiem Jakubu Sedlāčeku Rīgas "Dinamo" vārtos nomainījis Edgars Masaļskis.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies ar 4:0 Bratislavas "Slovan" labā.

19': Laukuma saimnieki spēlē pilnā sastāvā.

19': Bratislavas "Slovan" mazākumā realizē pretuzbrukumu un palielina pārsvaru līdz 4:0. Neapturot ripu, Mets Mērlijs trāpa augšējā stūrī, Jakubam Sedlāčekam neatstājot nekādas cerības.

17': Andrejs Štjastnijs nogāž Marcelu Hosu, kurš vārtu priekšā mēģināja tikt pie ripas, tādējādi atstājot Bratislavas "Slovan" skaitliskajā mazākumā.

16': Pretuzbrukumā Mārim Bičevskim no neērtā tvēriena neizdodas pārspēt laukuma saimnieku vārtsargu Jaroslavu Janusu.

16': Bratislavas "Slovan" palielina pārsvaru līdz 3:0. Pēc Mihala Sersena metiena no zilās līnijas Čejs Genovejs zaudē cīņā par atlēkušo ripu, un tas ļauj Mihalam Vondrkam gūt otros vārtus pēc kārtas.

15': Jakubs Sedlāčeks tiek galā ar Mihala Sersena metienu no distances, bet Ladislavs Naģs no labā iemetiena punkta met garām.

14': Milans Jurčina pie apmales izdara asu un bīstamu spēka paņēmienu, saņemot divas pelnītas soda minūtes un atstājot Rīgas "Dinamo" skaitliskajā mazākumā.

11': Iniciatīva pieder Rīgas "Dinamo" hokejistiem, tomēr neko vairāk par metieniem no distances izveidot neizdodas, turklāt laukuma saimnieki atbild ar pretuzbrukumiem.

8': Pēc Marcela Hosas piespēles no aizvārtes vēl viens moments Gunāram Skvorcovam, taču metiens tuvajā stūrī nav sekmīgs.

4': Bratislavas "Slovan" pārsvara dubultošanai nepieciešamas nieka deviņas sekundes - Mihals Vondrka apzog Krišjāni Rēdlihu, bet Jakubu Sedlāčeku viņš pārspēj ar metienu tuvajā stūrī.

4': Slovēnijas izlases uzbrucēji soda Rīgas "Dinamo" par paviršību aizsardzībā un atklāj rezultātu - pēc Roka Tičara piespēles ar metienu tukšos vārtos izceļas Žiga Jegličs, panākdams 1:0 Bratislavas "Slovan" labā.

4': Bratislavas "Slovan" iztur mazākumu un spēlē pilnā sastāvā.

3': Gunāram Skvorcovam neļauj izdarīt metienu no vārtu priekšas, taču pie ripas tiek Pjotrs Ščastļivijs, kurš met virsū uz ledus guļošajam laukuma saimnieku vārtsargam Jaroslavam Janusam, neizmantojot lielisku iespēju.

2': Tomāšs Starosta pārkāpj noteikumus pret Gintu Meiju un atstāj Bratislavas "Slovan" skaitliskajā mazākumā.

1': Spēle ir sākusies. Pirmajā iemetienā uzvar Linuss Videls un Rīgas "Dinamo".

Rīgas "Dinamo": Jakubs Sedlāčeks (Edgars Masaļskis); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnies - Milans Jurčina, Edmunds Augstkalns; Lauris Dārziņš - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Marcels Hosa - Pjotrs Ščastļivijs - Gunārs Skvorcovs, Gints Meija - Māris Bičevskis - Miks Indrašis, Roberts Bukarts - Juris Upītis - Mārtiņš Cipulis.