31.10.2015. 15:06
Vārti: 25:14 Larsens (Huhtala, Virtanens) 1:0, 31:42 Joensū (Jormaka, Regins, vair.) 2:0, 32:29 Hagmans (Ūlimbs, Jākola, vair.) 3:0, 34:13 Kapanens (Hagmans, Jormaka) 4:0, 35:05 Joensū (Regins, Kozuns) 5:0, 40:24 M. Rēdlihs (Galviņš, Dārziņš) 5:1, 46:13 M. Rēdlihs (Džeriņš, Dārziņš, vair.) 5:2, 52:10 Saigo (Kundrāteks) 5:3, 53:02 Sestito (Indrašis) 5:4, 54:07 K. Rēdlihs (M. Rēdlihs, Dārziņš, vair.) 5:5, 65:00 Dārziņš 5:6Soda minūtes: 33:8Vārtsargi: Riku Heleniuss - Jūakims Ēriksons

Pēcspēles metieni: Tommi Huhtala aizmet garām, bet Lauris Dārziņš nodrošina uzvaru!!!

Pēcspēles metieni: Brendons Kozuns no neērtā satvēriena gūst vārtus, bet Miķelis Rēdlihs atbild ar metienu starp kājsargiem! Atspēlēšanās turpinās.

Pēcspēles metieni: Peters Regins no neērtā satvēriena aizmet garām, bet Miks Indrašis apmāna vārtsargu, taču nespēj ripu izslidināt starp kājsargiem.

65': Pagarinājums beidzies. Priekšā pēcspēles metieni.

65': Pēc piesardzīgā sākuma atklātais hokejs, viens bīstams uzbrukums seko otram, bet Mikam Indrašim neizdodas metiens no vārtu priekšas.

63': Ļoti bīstams Tomāša Kundrāteka metiens no distances, taču ripa lido pāri. Mājinieki atbild ar pretuzbrukumu un tālu metienu, kas Jūakimam Ēriksonam problēmas nesagādā.

63': Papildlaikā momentu maz, abas komandas piesardzīgas. Miks Indrašis atspēlē Gunāram Skvorcovam, kurš nekavējoties met apakšējā stūrī, bet vārtsargs atvaira.

61': Sācies pagarinājums.

60': Pamatlaiks noslēdzies bez uzvarētāja, lai gan pirms pēdējās trešdaļas rezultāts bija 5:0 Helsinku "Jokerit" labā!

59': Bīstami Krišjāņa Rēdliha un Stīvena Saigo metieni no vidējas distances, taču izvirzīties vadībā Rīgas "Dinamo" vairākumā neizdodas.

55': Rīgas "Dinamo" atspēlē piecus vārtus pēc kārtas un panāk izlīdzinājumu - 5:5!!! Kombinācija noved līdz netraucētam Krišjāņa Rēdliha metienam no vārtu priekšas, aizsargs sagatavojas un perfekti trāpa stūrī!

54': Topi Jākola uz zilās līnijas sagaida Kasparu Saulieti ar sitienu celis celī un nopelna noraidījumu līdz mačam beigām. Rīgas "Dinamo" piecas minūtes vairākumā jeb nekas vēl nav beidzies!

54': Neticami, bet Rīgas "Dinamo" no 0:5 14 minūšu laikā panācis 4:5! Pretuzbrukumā Miks Indrašis atspēlē Timam Sestito, kurš iemet desmito ripu sezonā!

53': Laika kļūst mazāk, bet Rīgas "Dinamo" nepadodas - 3:5! No zilās līnijas augšējā stūrī trāpa Stīvens Saigo!

51': Haoss Rīgas "Dinamo" vārtu priekšā, kur pēc metiena no tuvas distances cīņā par atlēkušo ripu čupā sakrīt astoņi no desmit spēlētājiem. Beigās pie ripas tiek Ville Leino, kurš paliek viens pret mājinieku aizsargu, bet tad atskan tiesneša svilpe.

47': Pretuzbrukumā Brendona Kozuna metienu neticami izvelk Jūakims Ēriksons!

47': Rīgas "Dinamo" atspēlē vēl vienus vārtus - 2:5! No labā iemetiena apļa bez ripas apturēšanas met Miķelis Rēdlihs, trāpot starp vārtsarga kājsargiem!

46': Klupināšana pret Edgaru Kuldu sagādā Rīgas "Dinamo" vēl vienu vairākumu.

45': Rīdziniekiem neizdodas izmantot vairākumu. Labākā iespēja bija pēc Villes Leino metiena no kreisās puses, bet viņš ripu raidīja tautieša Riku Heleniusa cimdā.

43': Rīgas "Dinamo" tiek pie skaitliskā vairākuma.

41': Uzreiz pirmajā uzbrukumā Rīgas "Dinamo" vienu ripu atspēlē - 1:5! Pēc metiena no distances pie atlēkušās ripas tiek Miķelis Rēdlihs, kurš trāpa tukšos vārtos!

41': Sākusies beidzamā trešdaļa. Vai 20 minūtes būs tikai formalitāte?

40': Pēdējo minūti Rīgas "Dinamo" otrā maiņa pavada pretinieku zonā, bet pārtraukumā dodas bez taustāma labuma. Otrā trešdaļa zaudēta ar 0:5...

38': Stīvens Saigo tiek līdz pretinieku vārtiem un izdara metienu no neērtā satvēriena, par atlēkušo ripu trīs pretinieku ielenkumā cīnās Edgars Kulda jeb Rīgas "Dinamo" atkal izrāda dzīvības pazīmes.

36': Helsinku "Jokerit" turpina raut rīdzinieku aizsardzību gabalos - 5:0. Kombinācija izspēlēta līdz netraucētam Jeses Joensū metienam no tuvas distances, un uzbrucējs trāpa devītniekā, izceļoties otro reizi mačā.

35': Helsinku "Jokerit" palielina pārsvaru līdz četriem vārtiem - 4:0. Niko Kapanens vārtu priekšā ir izveicīgāks nekā Ēriks Ševčenko, un Jūakimam Ēriksonam nav nekādu cerību.

33': Tikai 47 sekundes vēlāk Helsinku "Jokerit" panāk 3:0. Plaukstas metiens no distances, skaitliskais pārsvars vārtu priekšā, un Niklass Hagmans trāpa tukšos vārtos.

32': Helsinku "Jokerit" vairākumā dubulto pārsvaru - 2:0. Piespēle no labās malas iesprūst vārtu priekšā, kur izveicīgākais ir Jese Joensū, no ļoti tuvas distances trāpot devītniekā.

31': Rīgas "Dinamo" mazākumā atstāj Ērika Ševčenko pārkāpums aizsardzības zonā, turklāt aizsargs saņem četras soda minūtes.

30': Vairākumā mazliet izdodas Rīgas "Dinamo" otrajam virknējumam, bet Tims Sestito vārtu priekšā netrāpa pa ripu pēc Mika Indraša metiena. Citu momentu nav.

28': Rīgas "Dinamo" beidzot tiek līdz pretinieku vārtiem, un uzbrukums noslēdzas ar Brendona Kozuna noraidījumu un rīdzinieku vairākumu.

26': Helsinku "Jokerit" likumsakarīgi izvirzās vadībā ar 1:0. Uzbrukumam pieslēdzas dāņu aizsargs Filips Larsens, kura metiens no kreisā iemetiena apļa lido tuvajā devītniekā.

24': Laukuma saimnieku spiediens nemazināt - Etu Peisti iegūst atlēkušo ripu, bet metiens no tuvas distances tiek iztraucēts, un tas ļauj Jūakimam Ēriksonam piespiest ripu un apturēt ofensīvu.

22': Ātra pāreja no aizsardzības uzbrukunā ļāvusi Helsinku "Jokerit" izveidot divas ļoti labas izdevības, bet abos gadījumos metieni no kreisā flanga bijuši nesekmīgi.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Noslēgusies pirmā trešdaļa.

20': Bīstamam metienam seko asumi pie rīdzinieku vārtiem, un tiesnesis izdala abpusējo noraidījumu - divas minūtes tiek gan Kasparam Saulietim, gan Jesem Joensū.

18': Rīgas "Dinamo" pirmā maiņa iespiesta aizsardzības zonā, bet Jūakims Ēriksons divas reizes glābj komandu. Vienmuļas minūtes mijas ar nogriežņiem, kuros momenti birst viens pēc otra.

13': Veiksmīgs nogrieznis Rīgas "Dinamo" ceturtajai maiņa, bet arī Armandam Bērziņam pēc atlēkušās ripas izcīnīšanas neizdodas pārspēt sāncenšu vārtsargu.

13': Uzvarētam iemetienam seko teicama izdevība - Stīvens Saigo nogulda aizsargu, pietuvojas vārtiem, taču neizdodas precīzs metiens.

13': Pēc aktīvā sākuma rīdzinieki nosēdušies. Retā pretuzbrukumā aizskrien Gunārs Skvorcovs, pēc kura metiena asumos iesaistās Māris Bičevskis un Edgars Kulda.

8': Rīgas "Dinamo" iztur mazākumu, turklāt sāncenšiem nebija neviena bīstama iespēja.

6': Neticami notikumi laukumā! Rīgas "Dinamo" trešā maiņa iespiesta zonā, Kaspars Saulietis pārkāpj noteikumus, bet aizturētā soda laikā mājinieki neizmanto vismaz trīs izcilas iespējas. Tommi Huhtalas metienu lēcienā izvelk Jūakims Ēriksons, pēc tam somi divas reizes aizmet garām tukšiem vārtiem un pamanās neiebakstīt ripu vārtos.

4': Kanādietis Brendons Kozuns raida ripu uz vārtiem no aizsarga aizsega, bet vēlreiz uzdevumu augstumos ir Jūakims Ēriksons. Ļoti aktīvs ievads abu komandu izpildījumā.

3': Bīstams Niklasa Hagmana plaukstas metiens pretuzbrukumā, taču arī Jūakims Ēriksons maču sācis pārliecinoši.

2': Helsinku "Jokerit" kļūdās un uzdāvina Mikam Indrašim izgājienu vienatnē pret vārtsargu, bet viņš trāpa pa plecu.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas "Dinamo" sastāvs: Jūakims Ēriksons (Jakubs Sedlāčeks); Tomāšs Kundrāteks - Stīvens Saigo, Guntis Galviņš - Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks - Ēriks Ševčenko; Lauris Dārziņš - Andris Džeriņš - Miķelis Rēdlihs, Miks Indrašis - Tims Sestito - Ville Leino, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Vitālijs Pavlovs, Gunārs Skvorcovs - Armands Bērziņš - Edgars Kulda, Roberts Locāns.