19.11.2013. 19:08
Vārti: 11:27 Pavlovs (Indrašis, Sotnieks) 1:0, 18:11 Vilsons (Šehura, Hosa) 2:0, 41:24 Simakovs (Jemeļejevs) 2:1, 50:35 Haščāks (Indrašis) 3:1Soda minūtes: 6:6Vārtsargi: Mikaels Telkvists - Jevgeņijs Lobaņovs

60' Rīgas Dinamo iztur mazākumu, pēdējās sekundēs trāpa pa pārliktni un svin septīto uzvaru pēc kārtas - 3:1!

58': Pēc bīstama Vitālija Pavlova metiena viesus glābj vārtsargs.

58': Māris Bičevskis neitrālajā zonā kļūdās piespēlē, pārkāpj noteikumus un atstāj Rīgas Dinamo mazākumā.

55': Artis Ābols izmanto Rīgas Dinamo pusminūtes pārtraukumu.

51': Rīgas Dinamo atjauno divu vārtu pārsvaru - 3:1! Pēc neveiksmīgas nomaiņas tikai par mata tiesu izglābušies no otrajiem zaudētajiem vārtiem, rīdzinieki pretuzbrukumā panāk 3:1! Marcelam Haščākam vārtu guvumu nokārto Miks Indrašis. Haščākam pirmie vārti savā laukumā, Indrašim ceturtais punkts divās spēlēs.

49': Miks Indrašis negaida piespēli, līdz ar to neizdodas izrauties vienatnē pret sāncenšu vārtsargu.

46': Jekaterinburgas Avtomobilist spiediens pēc gūtajiem vārtiem pieņēmies spēkā. Pie Mikaela Telkvista sargātajiem vārtiem bijuši vairāki rikošeti un momenti.

42': Pašā trešās trešdaļas ievadā Jekaterinburgas Avtomobilist samazina deficītu līdz minimumam - 1:2.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Otrā trešdaļa noslēgusies.

37': Viesi spēlē pilnā sastāvā. Mikaels Telkvists to atzīmē ar cimdā tvertu ripu.

37': Jekaterinburgas Avtomobilist spēli turpina četru spēlētāju sastāvā.

36': Viesu uzbrucējs paliek bez nūjas, tomēr rīdziniekiem radušos iespēju neizdodas izmantot - Marselam Hosam nesanāk metiens no laukuma labās puses.

35': Krīt arī Marsels Hosa, Rīgas Dinamo tiekot pie minūtes un 23 sekundēm lielajā vairākumā.

35': Nogāzts tiek Vitālijs Pavlovs, un Rīgas Dinamo vēl viena iespēja palielināt pārsvaru.

33': Arī Rīgas Dinamo neizdodas realizēt vairākumu.

32': Rīdzinieki izkombinē līdz Pola Šehuras metienam no vārtu priekšas, taču kanādietis trāpa virsū vārtsargam.

31': Pārkāpums pret Mārtiņu Cipuli ļauj Rīgas Dinamo pirmo reizi spēlēt vairākumā.

31': Jekaterinburgas Avtomobilist vārtsargam Jevgeņijam Lobaņovam vēlreiz nākas atvairīt Marcela Haščāka raidījumu.

30': Uzbrukuma smailē nonāk Marcels Haščāks, ar kura mesto ripu galā tiek viesu vārtsargs.

27': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

26': Jekaterinburgas Avtomobilist otrā rezultatīvākā uzbrucēja Antona Lazareva metiens no labā iemetiena apļa lido garām tālajam vārtu stabiņam.

25': Rīgas Dinamo skaitliskā sastāva pārkāpums un otrais mazākums.

25': Gunārs Skvorcovs pēc tālas Sanda Ozoliņa piespēles uzvar divcīņu laukuma stūrī, bet Jurim Upītim pēc viņa piespēles izcelties no vārtu priekšas neizdodas.

23': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā. Viesiem tikai pēdējās sekundēs izdevās nostāties rīdzinieku zonā, bet tas noslēdzās ar Kaila Vilsona un Pola Šehuras pretuzbrukumu, kurā rīdziniekiem līdz 3:0 pietrūka dažu centimetru.

21': Miks Indrašis atstāj Rīgas Dinamo mazākumā.

'

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies.

19': Rīgas Dinamo dubulto pārsvaru - 2:0! Mājinieku pirmā maiņa iznīcina pretiniekus - pēc Marsela Hosas un Pola Šehuras piespēlēm Kails Vilsons netraucēts raida ripu tukšajos sāncenšu vārtos! Rīgas Dinamo rezultatīvākajam spēlētājam tas ir 11. rezultatīvais raidījums sezonā.

12': Rīgas Dinamo izvirzās vadībā - 1:0! Strādāt turpina Vitālija Pavlova un Mika Indraša tandēms, kas iepriekšējā mačā noorganizēja divus no četriem vārtiem, tostarp arī uzvaras, - Indrašis par spīti spēka paņēmienam tiek līdz sāncenšu zonai un izdara piespēli, bet Pavlovs ripu raida starp Jekaterinburgas Avtomobilist vārtsarga kājsargiem, izceļoties trešo reizi sezonā.

9': Pēc ilgstoša sāncenšu uzbrukuma un aizsarga Sami Lepisto metiena no vidējas distances Rīgas Dinamo glābj Mikaels Telkvists.

7': Pols Šehura apmet loku pie Jekaterinburgas Avtomobilist zilās līnijas, taču viņa lieliskā piespēle nesasniedz Marselu Hosu, kuram tukšu vārtu priekšā atliktu tikai pielikt nūju.

4': Mets Robinsons raida ripu aiz sāncenšu vārtiem, kur to izcīna Kails Vilsons. Kanādietis piespēlē Marselam Hosam, bet arī viņam neļauj izdarīt metienu no vārtu priekšas.

2': Mikam Indrašim vārtu priekšā neizdodas uztvert Marcela Haščāka piespēli no aizvārtes. Tūdaļ ar līdzīgu epizodi atbild arī viesi.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas Dinamo: Mikaels Telkvists (Rihards Cimermanis); Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Mets Robinsons - Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs, Edmunds Augstkalns; Pols Šehura - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Marcels Haščāks - Vitālijs Pavlovs - Miks Indrašis, Aleksandrs Ņiživijs - Māris Bičevskis - Mārtiņš Cipulis, Juris Upītis - Rustams Begovs - Gunārs Skvorcovs, Artūrs Kuzmenkovs.