01.09.2015. 19:02
Vārti: 6:25 Muršāks (Jalmāšons) 1:0Soda minūtes: 4:0Vārtsargi: Staņislavs Gaļimovs - Jakubs Sedlāčeks

20': Noslēgusies pirmā trešdaļa.

19': Rīgas "Dinamo" neizdodas izmantot skaitlisko pārsvaru.

17': Met Tomāšs Kundrāteks un Miks Indrašis, bet visas ripas lido virsū pretinieku vārtsargam.

17': Klupināšana pret Villi Leino dod rīdziniekiem otro vairākumu pēc kārtas.

14': Maskavas CSKA spēlē pilnā sastāvā.

13': No šaura leņķa izcelties mēģina Tims Sestito, taču Staņislavs Gaļimovs paredz šādu scenāriju un atvaira metienu.

12': Cīņā par ripu laukuma stūrī krīt Miks Indrašis, Rīgas "Dinamo" tiekot pie skaitliskā vairākuma.

11': Ilgstošs laukuma saimnieku uzbrukums noslēdzas ar Aleksandra Radulova metienu no neērtā satvēriena. Rīgas "Dinamo" pamatīgas grūtības ar tikšanu pie ripas vai aizsardzības zonas atstāšanu.

7': Maskavas CSKA izvirzās vadībā ar 1:0. Piespēlei no aizvārtes seko netraucēts Jana Muršāka metiens no tuvas distances, un Jakubs Sedlāčeks kapitulē pirmo reizi sezonā.

6': Laukuma saimnieki izdaara metienu no šaura leņķa, tūdaļ cīņā par atlēkušo ripu metas Romāns Ļubimovs un Sergejs Andronovs, bet Rīgas "Dinamo" spēlētāji viņus neitralizē.

4': Ātra spēle bez pārtraukumiem, ripai ilgi neuzkavējoties vienā zonā. Miķelis Rēdlihs laužas pa labo malu, seko piespēle Mikam Indrašim, kurš no aizvārtes atrod Fēliksu Šicu, bet centra uzbrucējam neļauj izdarīt metienu no tuvas distances.

1': Pirmā iespēja Maskavas CSKA, Džefam Pletam izlaužoties no aizvārtes, bet ripu savāc Jakubs Sedlāčeks.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas "Dinamo" sastāvs: Jakubs Sedlāčeks (Jūakims Ēriksons); Krišjānis Rēdlihs - Stīvens Saigo, Guntis Galviņš - Tomāšs Kundrāteks, Kristaps Sotnieks - Oskars Cibuļskis, Ēriks Ševčenko; Lauris Dārziņš - Tims Sestito - Ville Leino, Miks Indrašis - Fēlikss Šics - Miķelis Rēdlihs, Kaspars Saulietis - Andris Džeriņš - Gints Meija, Roberts Locāns - Armands Bērziņš - Gunārs Skvorcovs.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048