20.12.2017. 10:41

Vārti: 0:23 Saboličs (Kicins) 1:0, 0:48 M. Rēdlihs (Dārziņš, Indrašis) 1:1, 54:44 Makmilans (Meija, Stolerijs) 1:2, 57:15 Makmilans (Meija, Salmela, vair.) 1:3Soda minūtes: 28:12Vārtsargi: Igors Bobkovs – Mants Armalis

60' Spēle noslēgusies, un Rīgas "Dinamo" no Vladivostokas aizved trīs punktus. Pēdējās divas minūtes mājinieki spēlēja ar tukšiem vārtiem, tomēr tuvāk precīzam metienam bija rīdzinieki, Laurim Dārziņam trāpot pa stabu.

58' Rīgas "Dinamo" realizē vairākumu un dubulto pārsvaru – 3:1. Ansi Salmela met no zilās līnijas, Gints Meija piespēlē, bet punktu vēlreiz pieliek Brendons Makmilans, kuram pirmoreiz "Dinamo" kreklā mačs ar diviem vārtiem.

55' Rīgas "Dinamo" gūst vārtus tūdaļ pēc vairākuma beigām un izvirzās vadībā ar 2:1. Karla Stolerija metiens no zilās līnijas līdz vārtiem nenonāk, taču ripa atlec pie Brendona Makmilana, kurš iemet augšējā stūrī. Jāizceļ, ka iepriekšēja uzbrukumā Vladimirs Butuzovs trāpīja pa "Dinamo" vārtu stabu.

48' Spēka paņēmiens laukuma stūrī pret Deniju Kristo, kam seko grūstīšanās vārtu priekšā. No cimdiem atbrīvojas Ņikita Jevpalovs un Daniils Kurašovs, tomēr apmaiņa ar sitieniem neizdodas – sit tikai Vladivostokas "Admiral" aizsargs, kautiņā izcīnot pārliecinošu uzvaru.

44' Vladivostokas "Admiral" pirmo vārtu autors Roberts Saboličs no labā stūra tiek līdz vārtu priekšai un met tuvajā stūrī, taču Mants Armalis situāciju nolasa un posteni nepamet. Agresīvs trešdaļas sākums, rīdziniekiem pagrūstoties pie sāncenšu cietokšņa.

41' Sākusies noslēdzošā trešdaļa. Vēl pirms tās pakavēsimies otrajā. Pārsvars izdarītajos metienos piederēja Rīgas "Dinamo" (11:5), un ražīgākais ar četriem metieniem bija Lauris Dārziņš. Savukārt Guntis Galviņš spēles laika ziņā nokritis līdz trešajai vietai, viņu apsteidzot Karlam Stolerijam un Krišjānim Rēdliham.

40' Noslēgusies otrā trešdaļa, un arī pēc 40 minūtēm rezultāts ir neizšķirts – 1:1.

32' Spēlējot formātā četri pret četriem, laba iespēja Ansi Salmelam, kurš kreisajā flangā atbrīvojas no pretinieka, pieslēdzas uzbrukumam un saņem piespēli. Tomēr metiens izrādās neprecīzs. Ātrs, taču ne momentiem bagāts hokejs.

26' Gunāra Skvorcova noraidījuma laikā laukuma saimniekiem laba iespēja izvirzīties vadībā – pēc Roberta Saboliča metiena no labās malas aktīva cīņa par atlēkušo ripu, kas izkritusi aiz Manta Armaļa muguras. Tomēr izveicīgāki izrādās rīdzinieki, metot ripu ārpus zonas un likvidējot briesmas.

21' Sākusies otrā trešdaļa. Vēl atgriežoties pirmajā, neizšķirts ne tikai rezultātā, bet arī izdarītajos metienos – 9:9. Starp Rīgas "Dinamo" hokejistiem tikai Guntis Galviņš laukumā pavadīja vairāk par septiņām minūtēm, bet viņa tuvākais sekotājs bija Miks Indrašis, kurš ar punktu šodien nodrošinājis savu rezultatīvāko sezonu karjerā.

20' Noslēgusies pirmā trešdaļa. Vētra, pēc kuras sekoja klusums. Abām komandās izdevās gūt vārtus pirmajā uzbrukumā, labojot Kontinentālās hokeja līgas rekordu – līdz šim nevienā spēlē pirmo 48 sekunžu laikā nebija gūti divi vārti. Turpinājumā iespējas bija kā vienai, tā arī otrai vienībai, tomēr bez veiksmes.

10' Abas vienības guvušas vārtus ar pirmo metienu, bet tagad klusē jau desmit minūtes. Bīstamāk uzbrūk laukuma saimnieki, tomēr Mants Armalis pēc aukstās dušas vārtos demonstrējis labu sniegumu. Pusmomenti bijuši arī Rīgas "Dinamo", taču izcelt vienu hokejistu pagaidām nav iespējams.

1' Un arī Rīgas "Dinamo" gūst vārtus savā pirmajā uzbrukumā, panākot 1:1. Izgājiens divatā pret vienu aizsargu, Miks Indrašis piespēlē, bet punktu ar metienu bez ripas apturēšanas pieliek Miķelis Rēdlihs. Aizraujošs ievads – bieži negadās redzēt spēles, kurās abas komandas iemet jau pirmajā minūtē.

1' Vladivostokas "Admiral" rezultāta atklāšanai nepieciešama tikai pusminūte – 1:0. Slovēnis Roberts Saboličs no laukuma labā stūra raida ripu vārtu virzienā, rikošets no Rīgas "Dinamo" hokejista, un ripa atrod ceļu cietoksnī. Kuriozs un nepatīkams ievads rīdziniekiem.

1' Spēle ir sākusies, un pirmajā iemetienā virsroku ņem Martins Senpjērs. Vladivostokas "Admiral" zaudējis piecas spēles pret Rietumu konferences komandām pēc kārtas, savukārt pret komandām no austrumiem situācija ir labāka – četras uzvaras piecos mačos. Savukārt rīdzinieki izbraukumu sāka ar 1:3 pret Pekinas "Kunlun Red Star".

Mants Armalis (Jānis Kalniņš); Krišjānis Rēdlihs – Karls Stolerijs, Ansi Salmela – Kristaps Zīle, Guntis Galviņš – Aleksandrs Jerofejevs, Nerijus Ališausks; Gints Meija – Brendons Makmilans – Gunārs Skvorcovs, Lauris Dārziņš – Miks Indrašis – Miķelis Rēdlihs, Frenks Razgals – Ņikita Jevpalovs – Denijs Kristo, Vitālijs Pavlovs – Māris Bičevskis – Roberts Lipsbergs

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048