11.12.2015. 22:43
2016. gada Pasaules kausa kvalifikācijas pamatturnīrā telpu futbolā Latvijas valstsvienība 4. grupas mačā šovakar Eindhovenā ar 2:3 zaudēja mājiniecei Nīderlandes izlasei, tādējādi šķiroties no cerībām tikt izslēgšanas spēļu kārtā.

Latvijas un Nīderlandes izlašu mačam lielā mērā bija jākļūst par izšķirošo cīņā par otro vietu grupā. Spēles rezultātu 6. minūtē izdevās atklāt Latvijas valstsvienības kapteinim Andrejam Aleksejevam un līdz pat puslaiku pārtraukumam rezultāts nemainījās.

Otrā puslaika ievadā nīderlandieši ar 74 sekunžu intervālu guva divus vārtus (Tefviks Sejars un Džošua Sentdžusts) un pārņēma vadību. Otrā puslaika 14. minūtē Maksims Seņs nerealizēja pendeli, bet minūti līdz spēles beigām Jerens de Grots trešoreiz pārspēja Aigaru Bondaru. Lai gan 44 sekundes līdz finālsvilpei Oskars Ikstēns vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, atlikušajā laikā mājinieki uzvaru nosargāja.

4. grupas šīsdienas pirmajā spēlē Spānijas telpu futbolisti ar 8:1 pārspēja Bosnijas un Hercegovinas izlasi.

Atgādinām, ka ceturtdien turnīra pirmajā dienā Latvija ar 0:7 zaudēja pasaules vicečempionei Spānijai, bet Nīderlande ar 4:3 pieveica Bosniju un Hercegovinu. Svētdien, plkst. 16.30 Artūra Šketova vadītā Latvijas telpu futbola izlase turnīru noslēgs ar maču pret Bosniju un Hercegovinu. Izslēgšanas spēļu kārtā iekļūs divas spēcīgākās komandas no katras grupas.